Новини

Результати міського етапу ХХІІІ Всеукраїнського творчого конкурсу, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Підбито підсумки міського етапу ХХІІІ Всеукраїнського творчого конкурсу під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінаціях «Історія України і державотворення» та «Література» (поезія, проза). Цьогоріч епіграфом до творчих робіт було запропоновано слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, - Слава не поляже» («До Основ’яненка»).

14:50 08.01.2024

Вітання з Різдвом від учнів закладів освіти Сєвєродонецької МТГ

Різдво - улюблене зимове свято багатьох українців, свято радості і дива. Учні закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади вітають наших захисників і всіх українців в Різдвом Христовим! Головне - щиро вірити, що наші висловлені в молитвах прохання здійсняться. А у всіх українців зараз спільне бажання - Перемога та Мир. З Різдвом Христовим!

16:39 20.12.2023