Консультація НМТ 2024

8 лютого 2024 року учнівська, батьківська та адміністративно-педагогічна спільноти закладів загальної середньої освіти взяли участь в онлайн-консультації, проведеної Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти щодо проведення Національного мультипредметного тесту 2024.

19:01 08.02.2024

Сєвєродонецькі учні стали переможцями Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

З жовтня по грудень 2023 року проходив  обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) (далі – Конкурс), до участі в якому активно долучились  учні закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

16:38 05.02.2024

Про участь фахівців психологічних служб закладів освіти в робочій зустрічі щодо протидії насильству

29 січня 2024 року фахівці психологічних служб ЗЗСО Сєвєродонецької громади стали учасниками робочої зустрічі щодо протидії насильству, яка відбулася в рамках  проєкту "Гідність і Захист: реагування на сексуальне насильство в умовах війни" і реалізується ГО "ОПФ "Правосвіт" - грантером Українського Жіночого Фонду/УЖФ в рамках проекту  «Вистоїмо  разом.  Вдосконалення  системи  підтримки  постраждалих  від  сексуального  насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який УЖФ  виконує  в партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.

19:27 29.01.2024