Ясла-садок №30

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-dnz30.lg.sch.in.ua

ЯСЛА-САДОК № 30 МІСТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Юридична адреса: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, буд. 9, телефон: 2-72-60, електронна адреса: dnz30.ladusi@ukr.net

Ясла-садок №30 очолює директор – Варенко Олена Вячеславівна,контактний телефон 2-72-60.

Освітньо-виховний процес координує; вихователь - методист – Харламова Ганна Володимирівна, контактний телефон 2-72-60.

У навчальному закладі працює педагогічний колектив у складі 27 педагогів:

· 1 педагог – спеціаліст вищої категорії;

· 4 педагоги – спеціалісти I категорії;

· 1 педагоги – спеціалісти II категорії;

· 2 педагоги мають звання - «вихователя – методиста»;

· 19 педагогів –спеціалісти 9,10,11 розряду.

Заклад надає послуги спеціалістів:

Вчителі – логопеди –Михальченко Наталія Сергіївна, контактний телефон 2-72-60, Брудкова Олена Василівна, контактний телефон 2-72-60.

Практичний психолог – Чернявська Анастасія Юріївна, контактний телефон 2-72-60.

Електронна адреса закладу: dnz30.ladusi@ukr.net

У дитячому садку функціонує 10 груп:

2 групи – ясельні;

6 груп – дошкільних (1 інклюзивна);

2 групи – логопедичні.

Ясла-садок №30 відвідує 187 дитини.

Ясла-садок № 30 є правонаступником Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 30 «Ладусі» Сєвєродонецької міської ради, який набув права комунальної власності на підставі рішення 44-сесії міської ради 4-го скликання від 13 січня 2005 року № 1753 «Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області об’єктів соціальної інфраструктури, які враховані на балансі СДВП «Об’єднання Азот» та перейменований в Ясла-садок № 30 міста Сєвєродонецька Луганської області розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Северодонецького району Луганської області від «12» квітня 2021 року № 418.

У лютому 2020 року Ясла-садок №30 відзначив своє 45-річчя.

Зміст освітньо-виховного процесу в закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», парціальною програмою «Україна – моя Батьківщина».

Пріоритетним напрямком роботи Ясел-садка №30 є природно – пізнавальний розвиток дітей дошкільного віку засобами інноваційних і традиційних форм роботи по ознайомленню дошкільників з природою.

Протягом останніх років Ясла-садок №30 має свої досягнення:

2011 рік - на базі Ясел-садка №30 підготовлено та проведено міський науково-методичний семінар для завідувачів та вихователів – методистів на тему«Розвиток творчих здібностей та самореалізація дошкільників засобами театралізовано - ігрової діяльності»;

2015 рік – педагогічний колектив закладу дошкільної освіти зайняв I місце серед дошкільних закладів у міському конкурсі «Дидактичний посібник власними руками», презентувавши дидактичну гру «Моя батьківщина Україна».

2016 рік - на базі закладу дошкільної освіти підготовлено та проведено міський науково-методичний семінар для завідувачів та вихователів – методистів на тему «Формування екологічно мотивованої діяльності дошкільників шляхом ознайомлення з природою».

2018 рік – педагогічний колектив зайняв І місце у міському огляді-конкурсі серед педагогів закладів дошкільної освіти «Майстер презентації».

2019 рік – педагогічний колектив зайняв І місце у міському огляді-конкурсі серед педагогів закладів дошкільної освіти «Наш міні-музей».

Колектив Ясел-садка № 30 кожен день працює над тим, щоб вихованцям було цікаво, затишно і комфортно в нашому садочку.