Сєвєродонецькі учні стали переможцями Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

Дата: 05.02.2024 16:38

З жовтня по грудень 2023 року проходив  обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) (далі – Конкурс), до участі в якому активно долучились  учні закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

На ІІ (заключний) етап Конкурсу до Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді   від Луганщини було  направлено 9 робіт. Від інших регіонів України надійшло понад 200 дитячих творів.

Організатори Конкурсу зазначили:  «Діти  писали про війну: про те, як вони втратили близьких, як втікали від вибухів за кордон, про безсонні ночі під обстрілами та про віру в перемогу України.   Кожне есе – це унікальна особиста історія дітей та їхніх сімей. Це історії не вигаданих героїв, а реальних дітей, яким, на превеликий жаль, довелося і доводиться переживати трагічні часи. Дітей, яких позбавили права на щасливе дитинство, рідну домівку, навчання в школі, спілкування з друзями й рідними, але які з гордістю усвідомлюють свою приналежність до незалежної й сміливої нації українців. Цими почуттями сповнений кожен рядок і кожне слово маленьких письменників про велике горе і тверду надію в перемогу добра над злом».

За підсумками Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) Луганщина має своїх переможців, серед яких і  сєвєродонецькі учні:

Гладка Валерія,

учениця Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області

(творчий керівник Марисняк Тетяна Миколаївна);

Ліннік Дар'я,

учениця Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області

(творчий керівник Севост'янова Олена Олексіївна);

Рохвадзе Софія,

учениця Гімназії № 18 міста Сєвєродонецька Луганської області

(творчий керівник Гриньова Лариса Геннадіївна);

Сухоруков Костянтин,

учень Гімназії № 13 міста Сєвєродонецька Луганської області

(творчий керівник Дівенок Тетяна Василівна);

Шевчук Дар’я,

учениця Гімназії № 15 міста Сєвєродонецька Луганської області

(творчий керівник Загоруйко Оксана Григоріївна)

Вітаємо наших учнів та педагогів, які привели їх до перемоги!