A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Новини

Кубок «Коду нації» у сєвєродонецьких позашкільників

   Підбито підсумки  Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця», що проводився в рамках Національного  Фестивалю «Код Нації». Організаторами Конкурсу  виступили ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління», благодійний фонд «Відсоток Небайдужих», Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine, проєкт «ProМову».    

11:44 24.03.2023

Запрошуємо до участі в інтелектуально-розважальній онлайн-грі "Гуманітарна карусель -2023"

   ДЛЯ ВСІХ, КОМУ ПОДОБАЮТЬСЯ ІСТОРІЯ ТА ЛІТЕРАТУРА, МОВИ ТА МИСТЕЦТВО ЛІЦЕЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 25.03.2023 З 10.00 ДО 22.00 ПРОВОДИТЬ XV ВІДКРИТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНУ ОНЛАЙН-ГРУ "ГУМАНІТАРНА КАРУСЕЛЬ-2023". ДЛЯ ПРИЄДНАННЯ ДО ГРИ ТРЕБА ДО 23.03 ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://forms.gle/TauCu6iAriXxEhVX8

10:47 17.03.2023

ВІВАТ, ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ І. АНТИПОВА!

   23 лютого 2022 року... Ми втомлені, але задоволені - підведено підсумки ХVІІІ турніру пам'яті І.І. Антипова. Все - завтра нагородження! А завтра була війна... яка, нажаль, триває й досі. Цей рік змінив кожного з нас, але ми витримали. Ми вагалися, чи варто проводити турнір цього року, чи доречно це зараз, чи є він сьогодні цікавим для дітей... Але участь 85 дітей з різних куточків України та Європи впевнено каже про те, що ми зробили правильно, і традиційно, вже в 19 раз, турнір відбувся.

10:40 17.03.2023

Підсумки інтелектуальної гри-вікторини «Відун» міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

     У рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в онлайн форматі проведено інтелектуальну гру-вікторину «Відун» для роїв середньої і старшої вікових груп закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.          

20:09 13.03.2023

Підсумки конкурсу «Рятівник» міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Для роїв середньої і старшої вікових груп закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади у рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  в онлайн форматі проведено  чергове випробування - конкурс «Рятівник» (далі- Конкурс).       

20:04 13.03.2023

Підсумки конкурсу «Представлення рою» міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

          Рої закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади продовжують участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).            

15:12 13.03.2023

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді проведено щорічний міський творчий конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка

     Згідно з Планом заходів національно-патріотичного виховання на 2022-2023 навчальний рік Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, з метою відродження культурної спадщини та національних традицій українського народу, заглиблення у творчість  Тараса Григоровича Шевченка, популяризації її серед дітей  і юнацтва,  до Дня народження Кобзаря проведено щорічний  міський творчий конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка (далі- Конкурс).

10:41 09.03.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування