Гімназія "Гармонія"

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-garmoniya.lg.sch.in.ua

Гімназія «ГАРМОНІЯ»

міста Сєвєродонецька Луганської області

Повна назва підприємства, установи, організації:  Гімназія «ГАРМОНІЯ» міста Сєвєродонецька Луганської області

Адреса юридична: 93404, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Юності, 1

Телефони: 0508725757, 0976840653

Електронна адреса: gimnaziyagarmoniya.sev@gmail.com

Директор: Тетяничко Людмила Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Павлова Ірина Василівна

Педагог-організатор: Кулачко Олена Леонідівна

Гімназія «ГАРМОНІЯ» міста Сєвєродонецька Луганської області – сучасний заклад загальної середньої освіти України. Структурними підрозділами гімназії «ГАРМОНІЯ» є основна школа, початкова школа та заклад дошкільної освіти (дитячий садок).

З 2013 року гімназією «ГАРМОНІЯ» керує директор Людмила Тетяничко, учитель-методист вищої категорії, креативний і талановитий педагог. Під керівництвом Людмили Василівни заклад освіти був неодноразовим учасником всеукраїнських конкурсів: «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ УКРАЇНИ» та «ФЛАГМАН ОСВІТИ УКРАЇНИ».

Історичною назвою навчального закладу до 1990 року була «Середня школа №2 м. Сєвєродонецька Ворошиловградської області», з 1990 року – «Середня школа №2 м. Сєвєродонецька Луганської області». Згідно з рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради від 18.12.2003 року №1024 назва школи «Середня школа №2 м. Сєвєродонецька Луганської області» була змінена на «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Сєвєродонецька Луганської області».

Згідно з рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради від 24.04.2014 року №3792 навчальний заклад перетворено в «Навчально-виховний комплекс «ГАРМОНІЯ» (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)) міста Сєвєродонецька Луганської області». Згідно з Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області від 02.11.2020 № 798 з 01.12.2020 назву змінено на «Гімназія «ГАРМОНІЯ» міста Сєвєродонецька Луганської області». Навчальний заклад є правонаступником навчально-виховного комплексу Смолянинівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новоайдарської районної ради Луганської області і є зберігачем його архівних документів з 01.09.2021 року, Новоастраханського ліцею Сєвєродонецького району Луганської області з 01.09.2022 року.

Навчальний процес у гімназії «ГАРМОНІЯ»

здійснюється відповідно до умов повномасштабної війни

Навчальний процес у гімназії забезпечують 20 педагогів. Усі вчителі під час окупації міста Сєвєродонецька виїхали в Україну та Польщу і мають технічну можливість забезпечувати дистанційне навчання здобувачів освіти на високому рівні. З початку 2022-2023 навчального року у гімназії навчаються 383 здобувачі освіти, серед яких майже половина знаходиться на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Це має відображення у використанні форм і методів навчання. А саме, у гімназії «ГАРМОНІЯ» учні мають можливість отримувати освіту за дистанційною, сімейною, індивідуальною формою навчання та екстернатом. Педагоги гімназії, учні та батьки займаються волонтерською діяльністю.

Навчання здобувачів освіти у гімназії «ГАРМОНІЯ» організоване на єдиній платформі «NUMAN», яка забезпечує доступ до уроків та зберігає інформацію про навчальний процес. Учителі закладу досконало володіють технологіями дистанційного навчання, постійно підвищують свій професійний рівень. Онлайн-уроки проводяться у застосунках ZOOM та Google Meet. Для роботи у асинхронному режимі учителі використовують онлайнові дошки на кшталт Padlet чи Google Jamboard, за допомогою яких організовують мозковий штурм, взаємодію учнів у командах, самостійну діяльність дітей тощо.

З метою створення онлайнових дидактичних ігор, вправ, кросвордів, тестів та опитувань, для організації формувального оцінювання, щоб налагодити зворотній зв’язок з учнями, закріпити отримані знання, педагоги гімназії використовують такі сервіси як Google форми, Learningapps, Classtime, Оnlinetestpad, Miyklas. Створювати навчальні відео та презентації допомагають застосунки Сanva, Screenity.

В умовах воєнної агресії і змін умов проживання та навчання педагоги закладу освіти постійно вдосконалюють свій професійний рівень, набувають досвід надання психологічної підтримки усім, хто її потребує. Учителі гімназії прослухали вебінари «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій», «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу у стресових ситуаціях»; були учасниками проекту «Підтримай дитину»; отримали знання та навички викладання в час кризи за допомогою EdEra «Сміливі навчати».

«Ми - Українці! В єдності - відродження України!» - виховна тема,

над якою працює педагогічний колектив гімназії «ГАРМОНІЯ»

Головним завданням закладу освіти є виховання громадянина - патріота України, який здатен до подальшої освіти і трудової діяльності, із відповідними політичними поглядами. Виховну роботу гімназії спрямовано на формування гармонійної, творчої особистості учня, свідомого ставлення до своїх обов’язків, виховання поваги до національних скарбів українського народу, гартування навичок здорового способу життя.

Колектив гімназії «ГАРМОНІЯ» щиро вірить у Перемогу України

і впевнений у відродженні закладів освіти Луганщини!