A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

СДЮК «Юність»

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КОМПЛЕКС «ЮНІСТЬ»

Адреса веб-сайту закладу: ynistb.tilda.ws

Статут: СДЮК «Юність»

Повна назва закладу: Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність».

Юридична адреса закладу: пр-т Гвардійський 24, м. Сєвєродонецьк, Луганської області, 93400, Україна.

Контактний телефон: (06452) 2-73-94.

Електронна адреса: ynostb@ukr.net.

Офіційна сторінка в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/ynostb/

Інформація про керівництво:

Директор – Хачатуров Рубен Сергійович

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Балюк Юлія Володимирівна

Заступник директора з методично-виховної роботи – Архипов Андрій Анатолійович

Історія закладу: Установа заснована Наказом комітету у справах молоді виконкому міської ради народних депутатів від 03.07.1991 № 1 «Про заснування учнівського підприємства «Об’єднання підліткових клубів «Юність»». Рішенням № 769 від 22.12.1992 реорганізована в державне комунальне підприємство «Юність». На підставі Рішення Сєвєродонецького міськвиконкому № 1179 від 16.07.1996 перетворена у комунальне підприємство ОПК «Юність». Рішенням Сєвєродонецького міськвиконкому № 915 від 03.06.2003 перетворена у «Об’єднання підліткових клубів Юність». Рішенням Сєвєродонецької міської ради №1898 від 04.11.2003 перетворена у Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність».

Структура закладу: До структури Установи входять дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання:

-    «Факел» - вул. Новикова, 15-а;

-    «Іскра» - вул. Автомобільна, 19;

-    «Самбо» - пр-т Гвардійський, 40-в;

-    «Восход» - вул. Курчатова, 17;

-    «Меридіан» - вул. Гагаріна, 108;

-    «Підліток» - пр-т Гвардійський, 24;

-  позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Альянс» (скорочено ДЗОВ «Альянс»), який знаходиться за межами міста і працює за сезонним терміном, цілодобово.

Приорітетні напрямки роботи:

- художньо-естетичний, який забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та здобуття вихованцями, учнями і слухачами практичних навичок, оволодіння знаннями в сфері вітчизняної та світової культури та мистецтва;

- фізкультурно-спортивний або спортивний, який забезпечує розвиток фізичних здібностей вихованців, учнів і слухачів, необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою та спортом, набуття навичок здорового способу життя;

- соціально-реабілітаційний, який забезпечує соціальне становлення та розвиток інтересів, здібностей, нахилів, потреб у самореалізації вихованців, учнів і слухачів, підготовку їх до активної професійної та громадської діяльності, організацію їх змістовного дозвілля та відпочинку;

 - оздоровчий, який забезпечує необхідні умови для змістовного відпочинку та передбачає оволодіння вихованцями, учнями і слухачами знаннями про здоровий спосіб життя, організацію їх оздоровлення, набуття й закріплення навичок, зміцнення особистого здоров’я і формування гігієнічної культури особистості;

 - гуманітарний, який забезпечує розвиток здібностей, обдарувань, практичних навичок вихованців, учнів і слухачів, оволодіння знаннями з основ наук соціально-гуманітарного циклу.

Досягнення закладу: На протязі всього існування Установи, вихованці клубів СДЮК «Юність» приймають активну участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, змаганнях, фестивалях і т.і.

Так, на протязі 2019-2020 років вихованці клубів СДЮК «Юність» приймали участь та отримували призові місця, відзнаки та нагороди зокрема у наступних заходах: 23.03.2019 - Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «ТриДеДенс»; 21.04.2019 - Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Олімп» (м. Полтава) та Всеукраїнський фестиваль танцю «Кубок Святогір’я» (м. Святогірськ); 22.04.2019 - Регіональний фестиваль творчої молоді «Сузір’я колискової Донбасу»; 3-5.05.2019 - Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «GRAND FEST Кам’янець» (м. Кам’янець-Подільський); 23.10.2019 - «Усі зірки Галактики» - міжнародний фестиваль-конкурс танцю (м. Дніпро); 27.10.2019 - «Star Dance» - Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю (м. Миколаївка); 02.11.19 - Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва  «GRAND DANCE FESTIVAL» (м. Дніпро); 08.12.2019 - «Adonata contemporary modern» - Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю (м. Харків) та міжнародний Конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я» (м. Слов’янськ); 19.02.2020 - «Зимова фантазія» дистанційний міжнародний фестиваль-конкурс; 29.02-01.03.2020 - «Перший відкритий Кубок м. Сєвєродонецька 2020 з Сучасного Мечевого бою».

27.02.2020 колективу естрадного танцю «Триумф» під керівництвом Третяк А.С. присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

25.07.2020-26.07.2020р. в м. Харків відбулося спортивне змагання з Сучасного мечевого бою «М’який турнір з Сучасного Мечевого бою», в якому взяли участь 6 вихованців (вік від 10 до 14 років) гуртку «Шарухань», клубу «Самбо», СДЮК «Юність». Всього вихованцями СДЮК «Юність» було зайнято п’ять І-х місць, сім ІІ-х місць та шість ІІІ-х місць.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано