Театральний клуб «Ми разом» - лауреат міжнародних конкурсів

Днями театральний клуб для дітей та молоді з особливими потребами «Ми разом» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості отримав цілий зорепад нагород за участь в міжнародних конкурсах.

16:01 12.07.2021

Найкращий результат ЗНО з англійської мови!

Вітаємо випускника спеціалізованої середньої школи № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов міста Сєвєродонецька Луганської області Ямполь Микиту, який за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови отримав найвищий бал - 200 балів.

14:14 08.07.2021

Випускний 2021

30 червня 2021 року в Льодовому Палаці спорту для випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти відбувся Випускний вечір.

15:53 01.07.2021

НОВА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА

Увага! НОВА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області:  osvita.upravlinnya@ukr.net.

15:54 19.05.2021