Плекаємо красу рідного краю

Осінь – чудова пора року, що славиться чарівністю фарб.  Підключивши фантазію, та за допомогою дарів природи можна створити  справжні шедеври мистецтва. Осінні саморобки з природного матеріалу – це ще і чудовий спосіб передати красу рідного краю.

16:15 24.11.2021

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Мета Акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:23 24.11.2021

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що святкувалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках.

12:00 21.11.2021

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.  Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

11:41 09.11.2021

9 листопада - День української писемності та мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Свято започатковано в 1997 р., коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

13:40 08.11.2021

«Схід і Захід – разом. Діалоги дружби»

Діалоги дружби  Канікули – час не тільки для відпочинку. Учителі й учні СЗШ № 12 під час осінніх канікул реалізували проєкт «Схід і Захід – разом. Діалоги дружби». Творча група вчителів нашої школи вдруге брала участь у конкурсі з визначення проєктів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями. Цей проєкт надає можливість встановлювати та розвивати партнерські зв’язки із закладами освіти Львівщини; популяризувати й поширювати регіональний досвід у сфері освіти й виховання, налагоджувати дружні стосунки між усіма учасниками освітнього процесу. Нашими партнерами є колектив середньої школи № 1 м. Стрий. Цей учбовий заклад має дуже цікаву історію (більше 80-ти років) і чудові традиції. У 2019 році ми вже мали можливість відвідати цю школу. І тому нас радо зустрічали як друзів.

08:46 04.11.2021