Майданчик «Грай місто» відкрито в СЗШ № 6

14 грудня 2021 року в СЗШ № 6 відбулась урочиста і радісна подія, на яку чекали діти, батьки та педагоги, – відкриття на території школи ігрового майданчика «Грай місто». Майданчик було побудовано завдяки перемозі в конкурсі проєктів Громадського бюджету – 2021.

13:30 15.12.2021

Добрі справи учнів гімназії №7

Учні, "Джури" та "Котигорошки" гімназії №7 доброю справою допомогли притулку для тварин. Діти збудували будки, заготовили дрова, зібрали гроші на ліки!

12:06 13.12.2021

Вихованці СМРЦ привітали воїнів

Сьогодні, 06.12.2021 року, в нашому місті проводяться заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Цей день – привітання військових, які щоденно боронять Україну, оберігаючи її суверенітет, і данина пам’яті воїнам, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої  країни.

16:38 06.12.2021

У СЗШ № 5 відзначили День Збройних Сил України

У СЗШ № 5  стало доброю традицією відзначати День Збройних Сил України проведенням загальношкільних  змагань «Майбутній захисник» серед учнів 8-9 класів (як хлопців, так і дівчат),  які випробовують себе  в спритності, силі, творчості, а іноді й винахідливості.

16:30 06.12.2021