«Школа виховників Джур» в дії

21 грудня 2021 року на базі Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді в рамках проведено семінар-нараду з теоретичної підготовки виховників  роїв закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

16:36 23.12.2021

Вітаємо з Днем святого Миколая!

Вітаємо з Днем святого Миколая. Нехай частіше в житті трапляються дива! Нехай настрій завжди буде святковим. Нехай ваше життя буде щасливим. Бажаємо добра, радості, світлих надій, щирої любові рідних. Нехай Святий Миколай подарує міцного здоров'я, достатку, миру і душевного тепла!

11:00 19.12.2021

Розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо»

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації платформи про здорове харчування у школах «Знаїмо» – znaimo.gov.ua. Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в нашій країні з ініціативи та під патронатом дружини Президента.

11:48 16.12.2021