Сєвєродонецькі вчителі отримали сертифікати тренерів-педагогів

З 30 жовтня по 03 листопада 2023 р. в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти  пройшла підготовка тренерів-педагогів з підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують реалізацію освітніх галузей Державного стандарту базової середньої освіти  (математичної) у першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти (5–6 класи) у 2023/2024 н. р.

10:21 17.11.2023

Відбулася онлайн-нарада міського методичного об’єднання класних керівників і педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади

14 листопада 2023 року відбулося чергове онлайн-засідання міського методичного об’єднання класних керівників і педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади. Освітяни обговорили  питання  виховання національної свідомості  через систему роботи педагога-організатора та класного керівника, яке сьогодні  потребує єдності, духовно-творчого потенціалу національних та загальнолюдських цінностей, послідовності, постійного коригування виховного процесу. Голова міського методичного об’єднання класних керівників і педагогів-організаторів  Інна Стрільцова  відзначила, що головною метою національного виховання та національної свідомості є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, національної ментальності, своєрідності світогляду.

20:39 14.11.2023

Сєвєродонецькі учні взяли участь в Чемпіонаті Луганської області з видів спортивного туризму серед юнаків та дівчат

Учні закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади онлайн взяли участь в змаганнях Чемпіонату Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з видів спортивного туризму серед юнаків та дівчат.

06:34 13.11.2023

Про нараду з головами міських методичних об’єднань педагогів Сєвєродонецької МТГ

8 листопада 2023 року відбулася онлайн-нарада Управління освіти з головами міських методичних об’єднань педагогів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

16:57 08.11.2023

Здобувачі освіти Сєвєродонецької МТГ отримали комп'ютерне обладнання

Донорськими організаціями UNHCR та Save the Children ініційовано передачу хромбуків відповідно для потреб здобувачів освіти із соціально вразливих категорій населення, що потребують цифрові пристрої для забезпечення доступу до дистанційного навчання.

14:57 02.11.2023