A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

СЗШ №6

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-zosh6.lg.sch.in.ua  

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6 М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Юридична адреса закладувул. Маяковського, 9, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93400

Контактні телефони:

(06452)42458 – директор, секретар,

(06452)42407 – заступники директора.

Електронна поштаshkola6.sever@ukr.net

Виконуючий обов’язки директора школиДемчук Світлана Вікторівна.

Заступники директора з навчально-виховної роботи:  Бувалець Оксана Олексіївна, Сириця Тетяна Володимирівна,

Педагог соціальний:, Стаценко Дар’я Ігорівна.

01 вересня 1970 року  школа № 6 гостинно відчинила двері своїм першим учням як восьмирічна. За планом мала прийняти 960 нових учнів, але поріг школи переступило 1200 мешканців новобудови.   

Перші успіхи школи, її вихід на перші позиції були зумовлені фактом призначення директором Івана Івановича Антипова, людини, кредом якої були діяльність, ініціатива, постійне вболівання за улюблену справу. Протягом 50 років шосту школу  очолювало 9 надзвичайних керівників, талановитих педагогів. Педагогічний колектив пишається Карповим Станіславом Семеновичем, Валуйською Наталією Володимирівною, Івановим Геннадієм Пахомовичем, Черновим Вячеславом Герасимовичем, Бєловим Володимиром Олексійовичем, Петровою Євдокією Миколаївною. Їх справу було продовжено та примножено Волченко Ларисою Петрівною, яка очолювала заклад  протягом 14 останніх років. Завдяки її професійному керівництву  учні і педагоги мають численні здобутки в освітянській галузі на рівні міста, області, країни. 

 Свій вибір сьогодні СЗШ № 6 тісно пов’язує із впровадженням моделі громадсько активної школи  й  безпечної та дружньої до дитини школи. Це шлях постійного пошуку та опанування нових форм роботи, участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, реалізація нових проєктів, розвиток волонтерства. З 2006 року учнями, вчителями, представниками громади реалізовано більше 20 соціальних проєктів. Зокрема, пілотний проєкт «Ми родом з дитинства» за сприяння Сєвєродонецького агентства розвитку громади та Департаменту міжнародного розвитку Великобританії. Він став поштовхом до реалізації цілої низки проєктів, спрямованих на розвиток місцевої громади, з них: «Волонтери – покоління NEXT» та «Волонтери – покоління NEXT: новий вимір», «Центр порозуміння «Ти не один», «Медіація. Рівний – рівному»,  «Шкільна медіація в дії» і «Студії порозуміння: від ідеї до реалізації» у межах освітнього обміну між Луганською та Львівською областями, «Енергоефективна реновація середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області», «Від здорової дитини – до здорової нації» та ін. Це й проєкти-переможці громадського бюджету: «Клуб любителів гри «Позитив», «Лінгафонний кабінет – ключ до вивчення іноземних мов», «Центр активної молоді», «Сучасний комп’ютерний клас «Інформаційні технології – шлях до майбутнього». Проєкти, що реалізуються в закладі, різні за обсягом та складністю, та найчастіше цінним виявляється не сам проєкт, а можливість залучити дітей до виконання різноманітних завдань та досвід, який вони можуть при цьому отримати.

Сьогодні школа пишається переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. Творчий тандем учителів та їх вихованців приніс успіх Арсенію Виборнову, Андрію Красильникову, Артему Задирякі, Анастасії Лисенко, Тетяні Марченко, Марії Опалинській, Олександру Пушкарьову, Анні Юрченко, Марії Ковальовій, Денису Турійову, Єві Римар.

Високий рівень професіоналізму педагогічний колектив показує під час презентації свого досвіду  на Всеукраїнських та Міжнародних виставках. Заклад нагороджено Золотими та  Срібними медалями за перемогу в Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015, 2017, 2018, 2019» і Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2015, 2016». У жовтні 2013 року школа стала учасником  Громадської акції «Флагмани освіти і науки України». За вагомий внесок у розвиток освіти і виховання підростаючого покоління СЗШ № 6 нагороджено грамотою та Почесною відзнакою (медаллю) Міністерства освіти і науки України. 

Повна загальна середня освіта в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області здобувається на таких рівнях:

  • початкова освіта - перший рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом початкової освіти;
  • базова середня освіта - другий рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої освіти;
  • профільна середня освіта - третій рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом профільної середньої освіти.

У закладі організовано роботу 3-х груп подовженого дня:

  • ГПД 1-х класів;
  • ГПД 2-4х класів;

Працюють гуртки за такими напрямами:

  • спортивний;
  • патріотичний;
  • художньо-естетичного.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано