Закінчилась літня зміна в Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Карпати»

Дата: 24.07.2024 14:45

З 01 по 21 липня 2024 року учні пільгових категорій  закладів загальної середньої освіти  Сєвєродонецької міської територіальної громади перебували в  Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку  санаторного типу «Карпати» дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» вищої категорії (далі – Табір).

Цікавий, змістовний, безпечний, в екологічно чистій зоні у лісовій місцевості серед гірського масиву неподалік від м. Мукачево відпочинок, оздоровчі процедури, збалансоване харчування, дружнє спілкування, позитивна атмосфера – все це, безумовно, сприяло покращенню фізичного і психологічного стану наших дітей!

Під час перебування в Таборі для  дітей були організовані  дискотеки, денс-шоу,  показ мод,  зачісок та головних уборів, різноманітні квести, купання в басейні, заняття в гуртках та  тренажерній залі, танцювальні батли, театралізовані постановки за різною тематикою тощо.

Керівництвом Сєвєродонецької міської військової адміністрації, Управління освіти Сєвєродонецької МВА та закладів освіти; батьками докладено максимально зусиль щодо забезпечення права дітей громади на оздоровлення і відпочинок.

Зокрема, на придбання 60 пільгових путівок було скеровано  1 266 000 грн. бюджетних коштів.