Підсумки Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Дата: 07.04.2023 13:04

Завершено IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, який відбувся цьогоріч у Львові. І хоча учасниця від Сєвєродонецької міської територіальної громади не посіла призового місця, для нас вона все одно переможниця!

Ширяєва Аліна, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області, - переможниця І та ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, переможниця І, ІІ та ІІІ етапів ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, переможниця І, ІІ і ІІІ етапів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Наразі очікуємо результати IV етапу зазначених конкурсів…. І всього цього Аліна досягла протягом поточного надскладного навчального року!

Тож, бажаємо Аліні не зупинятися на досягнутому, долати всі перешкоди, отримуючи нові знання, успішно завершити навчання в Ліцеї, вдало скласти НМТ та вступити до омріяного закладу вищої освіти!

Аліно, ти вже переможниця! Пишаємося тобою! Бажаємо тобі успіхів та нових перемог!