Відбувся Чемпіонат Луганської області (ІІ етапу Чемпіонату України) зі спортивного орієнтування

Дата: 25.01.2023 00:13

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, формування здорового способу життя та пропаганди спортивного орієнтування серед учнівської молоді 21 січня 2023 року  в онлайн-форматі відбувся Чемпіонат Луганської області (ІІ етапу Чемпіонату України) зі спортивного орієнтування (далі - Чемпіонат).

До участі у Чемпіонаті була запрошена учнівська молодь закладів освіти територіальних громад Луганської області та інших областей України у трьох вікових групах: старша група (2005-2007 р.н.), середня група (2008-2009 р.н.), молодша група (2010 р.н. та молодші).

Загалом у Чемпіонаті взяли участь 316 представників  від шести областей України: Луганської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської.  73 учасники - учні (вихованці) закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Вітаємо наших переможців та призерів!

Молодша вікова група:

Моїсєєв Єгор (Ліцей «КОЛЕГІУМ»);

Маслова Софія (Гімназія №7);

Старша вікова група:

Бородавка Софія (СМЦНПВТКУМ) - І місце серед дівчат.

Другий етап Чемпіонату- змагання з прикладного орієнтування та топографії - відбудеться  22 квітня 2023 року.

Тож, готуємось до нових стартів і перемог!