Ясла-садок №24

МІСТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 15

тел. (06452) 4-82-38, e-mail: sever.dnz24@ukr.net,

Директор закладу дошкільної освіти з 2020 року – Люцканова Тетяна Олексіївна, стаж педагогічної роботи – 17 років.

Вихователь-методист ЗДО з 2011 року – Буряк Наталія Євгенівна, стаж педагогічної роботи більше 26 років.

Вчитель-логопед – Сердюк Аліна Сергіївна, стаж педагогічної роботи 7 років.

Практичний психолог – Дерев’янко Олеся Володимирівна, займає посаду з 2020 року.

Ясла-садок № 24 – найстаріший у місті заклад. Час заснування: 1948 рік. У минулому - дитячий садок № 2 Сєвєродонецького виробничого об’єднання «Азот». Перейшов до комунальної власності в 2005 році.

Заклад дошкільної освіти має велику територію – 0,8 га, пишається різноманітним ігровим обладнанням групових ділянок, спортивного майданчика, їх озелененням, яскравими, затишними павільйонами для прогулянок дошкільнят  у негоду. Незважаючи на свій вік, дитячий садок  популярний у батьків та їхніх малюків. У ньому склалися свої традиції, досвід роботи.

Кількісний склад дітей: 80

Кількість груп: 4

Спеціалізовані групи: логопедична.

Педагогічний колектив складається з 12 педагогів. Це творчі, досвідчені люди. Усі мають спеціальну педагогічну освіту. З них 5 чоловік – повну вищу освіту.

У 2016 році колектив закладу дошкільної освіти прийняв рішення розпочати роботу за  єдиною методичною проблемою – впровадження спеціального виховного курсу «Культура добросусідства». Досвід роботи за даною проблемою колектив представляв на методичному тижні для дошкільних закладів міста у листопаді 2017р. Ми налаштовані на копітку працю з формування у дітей добрих звичок, культури міжособистісного спілкування, вміння жити у світі несхожих людей, на виховання особистості, що вміє захищати свої національні цінності та інтер­еси і водночас поважає позиції та цінності інших.

Колектив бере активну участь у міських заходах і конкурсах та посідає на них почесні місця:

«Дидактичний посібник своїми руками», 2015р. -  II місце;

«Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Зелений вогник», 2016р. - III місце;

«Краща  організація дослідно-експериментальної роботи в старшій групі», 2017р. - II місце;

«Кращий осередок театралізованої діяльності дошкільників в середній групі», 2018р. - II місце;

«Всією планетою проти насильства» - конкурс відеороликів, 2020р. - увійшли в трійку кращих.

У своїй роботі педагоги користуються інноваційними технологіями, що робить педагогічний процес цікавим, допомагає вихованцям проявляти свою індивідуальність, розвивати творчі здібності, пам'ять, увагу, мислення, збагачуючи компетентність кожної дитини.