СЗШ №11

Адреса сайту закладу: http://severodonetsk-zosh11.lg.sch.in.ua

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11

м. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Юридична адреса закладу: 93412 м. Сєвєродонецьк, Луганська область, проспект Гвардійський, 25

Контактні телефони: (06452) 2-77-67, 2-77-65, 2-77-85

Електронна адреса: sevschool11@ukr.net

Директор школи - Черножукова Оксана Вікторівна

Заступники директора  з навчально-виховної роботи :​

Щеглова Світлана Олексіївна,спеціаліст вищої категорії

Бондаренко Наталія Олександрівна,спеціаліст другої  категорії ;

Педагог соціальний - Кольцова Ольга Станіславівна

Практичний психолог - Журомська Лідія Миколаївна

Історія закладу освіти (коротко)

Дата народження – 1964 рік, до 1968 року – восьмирічна, а з 1968 по 2004 рік – середня школа № 11.

З 2004 року – середня загальноосвітня школа І-ІІІ  ст.№11.

З 2008-2013 року – модель навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».

З 2017р. й донині середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням української мови у старших класах.

Структура закладу освіти:

Пріоритетні напрямки роботи

1. РеалізуватиДержавні освітні стандарти, організувати освітній процес на основі компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходу як пріоритетних, упровадити розвантажені навчальні програми.
    2. Формувати в школі освітнє середовище, яке сприяє творчій самореалізації дітей та вчителів.
    3. Впровадити сучасні педагогічні технології, спрямовані на розкриття та розвиток індивідуальних і творчих здібностей дитини, підвищити успішність учнів та покращити якість знань.
    4. Забезпечити фахове викладання предметів.
    5. Організувати виховний процес як невід’ємну складовувсього освітнього процесу.
    6. Переорієнтувати навчання у школі на практичне застосування знань, умінь та ставлень, які потрібні сучасній людині для життя.
    7. Виховати всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.
    8. Стимулювати професійне зростання педагогів відповідно до базових напрямів нової української школи, забезпечувати науково-методичний супровід їх професійної діяльності, активно поширювати продуктивні освітні технології.
    9. Упроваджувати в навчально-виховний процес початкової школи нові навчальні програми, компетентнісний та особистісно-орієнтований підхід до навчання.
    10. Удосконалювати процес інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в середовище школи шляхом створення необхідних умов для повноцінного навчання та розвитку.
    11. Продовжити формувати ціннісне ставлення учнів до суспільства й держави – основи життєвої компетентності.

Досягнення закладу освіти:

У 2004 році школою був упроваджений спортивний профіль навчання.

З 2005 року у школі функціонує кімната бойової слави «Сторінки безсмертя та мужності» багаторазовий призер міської акції «Пам'ять »

У 2011 році засновано щорічний міський інтелектуально-спортивний турнір імені воїна-інтернаціоналіста Олександра Білоуса.

У 2016 році відкрито перший у місті клас для дітей з особливими освітніми потребами.

2016-2020рр. – участь у проєкті «Вчимося жити разом» за підтримки Громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвомдитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативиЄвропейського Союзу «Діти миру»

2017-2022рр. – участь у проєкті «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (SMART КIDS)»

2019-2020рр. – участь у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з ЖЕХ (Радою міжнароднихдосліджень та обмінів), МБФ «Академія української тпреси», StopFake за підтримки Державного департаменту США та Міністерствазакордонних справ та справ співдружностінаційВеликоїБританії

До квітня 2021 року – участь у проєкті «Інклюзивні послуги для всіх. Посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України» за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та міжнародної неурядової організації «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція).

2020р. – участь у проекті "Громадський бюджет-2020"

Пошук нових інноваційних методів організації освітньої та виховної роботи педагогічним колективом школи приносить результати у роботі з учнівством – це перемоги у конкурсах різного спрямування.