МРЦ

• Заступник з навчально-виробничої роботи - Мохонько Володимир Борисович
  • Заступник з господарської роботи - Чучман Олена Миколаївна

КАДРОВИЙ СКЛАД

8 учителів, 4 майстра виробничого навчання, 1 завідувач майстернею, 1 методист профорієнтації. Вищу освіту мають 13 педпрацівників.

ДОКУМЕНТИ

Ліцензія МОН України для надання освітніх послуг навчальними закладами, пов’язаних з одержанням професійної освіти Серія АВ № 048453, дата видачі – 15.05.2006 року, строк дії ліцензії: безстроково.

Сертифікат державної акредитації МВС України - Серія МВС № 000400, строк дії - безстроково

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА

15 навчальних кабінетів на 25-30 учнів кожен, 2 навчально-виробничі майстерні на 15 робочих місць кожна, 3 лабораторії комп’ютерної техніки, 1 майстерня автосправи.

ВІДОМОСТІ ПРО СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ МРЦ

Сєвєродонецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат було створено 1 вересня 1975 року рішенням виконкому Сєвєродонецької міської Ради депутатів трудящих за № 260 від 04.07.1975р. відповідно до Постанови Ради Міністрів СРСР від 23.08.1974р. № 662.

Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області від 17.09.2020 р. № 423 Сєвєродонецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат перейменовано у Сєвєродонецький міжшкільний ресурсний центр.

Cєвєродонецький міжшкільний ресурсний центр (МРЦ) – юридична особа публічного права, що здійснює ресурсне забезпечення освітнього процесу в закладах освіти, а також забезпечує вивчення окремих предметів інваріантної та варіативної складових освітніх програм в 5-12 класах закладів загальної середньої освіти міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Сєвєродонецький МРЦ - навчальний заклад, який створює на власній базі навчальні класи, групи, гуртки, секції та інші об’єднання, які надають здобувачам освіти закладів освіти та мешканцям міста і регіону можливості для творчого розвитку і самовизначення у профорієнтаційній, трудовій, допрофесійній, професійній, загальноосвітній, позашкільній освіті, як у межах часу, виділеного для уроків, так і у вільний від навчання і роботи час.

ГОЛОВНА МЕТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО МРЦ:

• здійснення освітньої діяльності;
  • здійснення ресурсного забезпечення освітнього процесу в закладах освіти;
  • забезпечення вивчення окремих предметів інваріантної та варіативної складових освітніх програм закладів освіти міста;
  • провадження ліцензійної освітньої діяльності у сфері професійної (професійно-технічної) освіти здобувачів освіти і дорослого населення та надання на договірній основі відповідні освітні послуги за кошти фізичних або юридичних осіб;
  • забезпечення реалізації права на здобуття загальноосвітньої, позашкільної, профорієнтаційної, профільної, допрофесійної та професійної освіти;
  • формування соціальної, комунікативної, інформаційної, технічної компетенції здобувачів освіти та громадян на допрофесійному рівні, спрямування їх щодо майбутньої професійної діяльності;
  • задоволення потреб мешканців міста і регіону в профорієнтаційній, професійній, курсовій підготовці.

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ:

• викладання окремих навчальних предметів загальної середньої освіти;
  • первинна професійна підготовку з робітничих професій;
  • курсове професійно-технічне навчання;
  • підготовка, перепідготовку водіїв транспортних засобів;
  • забезпечення профільності навчання в закладах загальної середньої освіти;
  • консультативно-інформаційне впровадження профорієнтаційної роботи із здобувачами освіти закладів освіти міста;
  • гурткова робота із здобувачами освіти закладів освіти та мешканцями міста.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ МРЦ:

• Центр комп’ютерних технологій і інформатики
  • Центр профільної та професіональної орієнтації
  • Центр військово-патріотичного виховання
  • Центр освітньої галузі «Технології»

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА:

• Водій автомобіля категорії "С1";
  • Водій автомобіля категорії "В";
  • Оператор комп’ютерного набору;
  • Конторський службовець (бухгалтерія);
  • Секретар-друкарка;
  • Токар;
  • Швачка.

КУРСОВА ПІДГОТОВКА:

• Водій автотранспортних засобів категорії «В» (3 місяці);
  • Водій автотранспортних засобів категорії «В» (10 місяців).

ПРОФЕСІЙНІ ПРОБИ НА БАЗІ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО МРЦ:

• Основи документознавства;
  • Основи бухгалтерського обліку;
  • Побудова кар’єри;
  • Основи моделювання та оздоблення сучасного одягу.

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ

Інформатика – 252 учні; технології – 333 учня; трудове навчання – 203 учня, водій легкового автомобіля («В») – 115 учнів; водій вантажного автомобіля («С1») – 18 учнів.

ДОСЯГНЕННЯ:

Традиційно учні Сєвєродонецького МНВК беруть участь у міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах «Кращий за професією» та інших заходах.

2013 рік - Воронова Альона посіла І місце в регіональному конкурсі «Кращий за професією» як кращий «Оператор комп’ютерного набору», Ліпко Юлія посіла І місце в регіональному конкурсі «Кращий за професією» як кращий «Секретар».

2015 рік - Хохлова Єлизавета посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з ІКТ. Корольова Лоліта посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з ІКТ. Солодухіна Вікторія посіла І місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ.

2016 рік – перше місце в грі IT Брейн-ринг Spalah учнів групи інформатики.

2019 рік – Водяник Максим (7 клас), 1 місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці). Зарнадзе Олексій (9 клас) - 1 місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці).

За більш ніж 45 років роботи створена і збережена матеріально-технічна база, накопичений досвід профорієнтаційної роботи і більше ніж 40 тисячам випускників шкіл міста наш колектив допоміг у визначенні життєвого шляху.