Гімназія №7

Адреса сайту школи: https://school7sirotino.jimdofree.com

ГІМНАЗІЯ № 7 МІСТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Юридична адреса: вул. Шкільна, буд. 32, смт. Сиротине, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93490

Контактні телефони: (06452) 2-81-84

Електронна пошта: sirotino7@ukr.net

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/Sirotino7school

Директор: Ольхова Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Черножукова Оксана Вікторівна, учитель української мови та літератури

Завідувач господарством : Моісєєва Віта Євгенівна

Педагог-організатор: Стрільцова Інна Степанівна

Педагог соціальний: Світлична Неля Олександрівна

Практичний психолог: Моргунова Світлана Олександрівна

Територія обслуговування Гімназії № 7: смт.Сиротине, смт.Воронове, смт.Метьолкіне.

З історії закладу освіти

Із відомостей, що містяться в архіві школи, «Сиротинська неповна середня школа №3 Лисичанського району»  почала працювати в березні 1951 року. На той час у школі здобували освіту учні 1-6 класів. У січні 1952 року школа стає «Сиротинською семирічною школою». А з вересня 1959 року її перейменовано в «Сиротинську восьмирічну школу». Але перші восьмикласники з’явились лише наступного 1960 року. І в 1961 році 19 випускників отримали перші свідоцтва про базову загальну середню освіту. З лютого 1963 року школу перейменовано у «Сєвєродонецьку восьмирічну школу № 7», яка з вересня 1989 року стала «Сєвєродонецькою неповною середньою загальноосвітньою школою № 7». З грудня 2003 року назву змінено на «середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 міста Сєвєродонецька Луганської області».

У даній будівлі школа знаходиться з 1965 року.

З архівних даних відомо, що з 1961 року по 2020 рік у школі здобуло базову загальну середню освіту і отримало свідоцтва 1349 учнів.

Школа сьогодні

Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області від 19.11.2020  984  середню загальноосвітню школу № 7 перейменовано у Гімназію № 7 міста Сєвєродонецька Луганської області.

У 2020-2021 навчальному році в школі налічується 9 класів, у них навчається 100 учнів. Мова навчання - державна. Навчальний процес забезпечує 17 педагогів: 6 вчителів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст», 1 вчитель - «спеціаліст ІІ категорії», 6 вчителів – «спеціаліст І категорії», 4 вчителі – «спеціаліст вищої категорії», 2 вчителі мають звання «старший учитель».

Методична тема, над якою працює заклад: «Використання технологій дистанційного навчання з метою забезпечення прав осіб на якісну та доступну освіту через регулярну та змістовну взаємодію вчителів з учнями».

У гімназії працює група подовженого дня на 30 місць, гурток національно-патріотичного спрямування «Джура» (3-6 класи).

На базі гімназії працює гурток СЮТ «Майстерня сувенірів» (2-8 класи) та «Юний турист-краєзнавець» ЦТКЕУМ.

Матеріально-технічна база закладу постійно оновлюється відповідно до концепції НУШ.

Так, в закладі обладнано сучасні кабінети початкових класів,  кабінет інформатики.

Для соціалізації та адаптації до освітнього процесу учнів з особливими освітніми потребами у закладі створено комфортний інклюзивний простір — ресурсна кімната.

Для роботи з обдарованою молоддю оформлено «Мистецьку вітальню»

У гімназії реалізуються проекти «Безпечна та дружня до дитини школа»; «Діти і війна» .

Учні-роївці Гімназії №7 є переможцями обласних заочних конкурсів звітів про роботу роїв гри «Сокіл» («Джура») у молодшій віковій групі у 2019 р. (1 місце) та 2020 р. (2 місце).