Ясла-садок №22

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-dnz22.lg.sch.in.ua

Ясла-садок № 22 міста Сєвєродонецька Луганської області

Поштова адреса: 93400, м.Сєвєродонецьк, Луганської обл.,   проспект Космонавтів, буд.6-а.

Телефон: (06452) 3-41-61

Електронна адреса:   yasla.sadok.22@gmail.com

Директор                          –  Кудрявцева Олена Леонідівна

Вихователь-методист      –  Клунна Наталія Віталіївна

Практичний психолог     –  Кравченко Світлана Вікторівна

Вчитель-логопед              –  Попова Ірина Іванівна

Ясла-садок № 22 міста Сєвєродонецька Луганської області (далі- Ясла-садок № 22, заклад дошкільної освіти) є комунальним закладом Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (далі – Сєвєродонецька міська територіальна громада).

Після тривалої перерви (заклад не функціонував з 1994 по 2009 роки), проведеної реконструкції, у жовтні 2012 року заклад дошкільної освіти відчинив двері для перших маленьких вихованців.

Заклад дошкільної освіти розраховано на 200 місць.

Кількість вихованців – здобувачів освіти – 150 осіб.

Кількість груп - 8, з них:

– 6 груп загального розвитку;

– 2 групи – логопедичні.

Мова навчання: українська.

У закладі працюють 19 педагогів.

За рівнем кваліфікації педагоги закладу дошкільної освіти мають такі кваліфікаційні категорії та педагогічні звання:

– «спеціаліст»                              – 13;

– «спеціаліст ІІ категорії»          –   2;

– «спеціаліст І категорії»            –  3;

– спеціаліст вищої категорії       –  1

Повну вищу освіту мають 12 педагогів, неповну вищу освіту – 7.

Ясла-садок № 22 – сучасний заклад дошкільної освіти, пріоритетним напрямом  роботи якого є еколого-оздоровчий.

Науково-методична проблема, над якою працює колектив закладу дошкільної освіти, – «Розвивальне освітнє середовище в закладі дошкільної освіти як чинник всебічного розвитку життєво компетентної особистості дитини».

Наші досягнення:

• перше рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у Всеукраїнському конкурсі «Мій  улюблений дитсадок-2013»;
  • участь у VI Міжнародній педагогічній виставці «Сучасні заклади освіти-2015», м.Київ;
  • участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Україна – рідний край»;
  • участь у Всеукраїнському фестивалі «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання»;

у 2017, 2018, 2019 роках - переможці  міського Фестивалю дитячої та          юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»;

•  2019 рік – виступ вихованців на урочистому заході з нагоди святкування Дня захисту дітей та 85-ї річниці м.Сєвєродонецька на Площі Миру (урочисте закладання капсули часу. Відкриття пам’ятного знаку «Я люблю Сєвєродонецьк»).
  • участь у конкурсному сезоні серед освітніх закладів України «Конкурсна осінь – 2020» та перемога у конкурсах: «Осінні барви нашого ЗДО – 2020» - I місце, «Краще оздоблення актової зали ЗДО – 2020» - I місце, «Краща  групова кімната ЗДО – 2020» - I місце.
  • 2021 рік участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Різдвяна Зірка» - I місце.

У своїй діяльності Ясла-садок № 22 керується Конституцією України, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства», Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про охорону праці», іншими нормативно-правовими актами України.

Організація освітньої діяльності у закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти, Положення про заклад дошкільної освіти, Санітарного регламенту для закладів дошкільної освіти.

Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров᾿я дитини; забезпечення цілісного розвитку дитини, її фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей шляхом виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок.