A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

СЗШ №4

Адреса веб-сайту закладу: sed-school4.lg.ua

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Сєвєродонецька Луганської області знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 90, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна.

Наші телефони:(06452) 3-13-15, 5-07-82, 3-13-18.

Електронна адреса школи: E-mail: sevschool4@ukr.net

Керівник школи – Капацій Валентин Васильович, освіта вища, вища кваліфікаційна категорія, звання «Старший учитель», загальний стаж педагогічної роботи 23 роки.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, що відповідає за 1-5 класи, - Зварич Тетяна Іванівна, освіта вища, звання «Вчитель-методист», загальний стаж педагогічної роботи 43роки, на посаді заступника директора – 28 років.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, відповідальна за 6-11 класи, - Косолапова Тетяна Миколаївна, освіта вища, звання «Вчитель-методист», загальний стаж педагогічної роботи 30 років, на посаді заступника директора – 20 років.

Заступник директора з виховної роботи - Лаптєва Анна Сергіївна,спеціаліст «вищої кваліфікаційної категорії», загальний стаж роботи 19 років, на посаді заступника директора – 9 років.

Практичний психолог – Волковська Ольга Іванівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання «Практичний психолог-методист», загальний педагогічний стаж 27 років, на посаді практичного психолога 17 років.

Педагог соціальний – Шуляк Аліна Станіславівна, освіта вища, кваліфікаційна категорія«спеціаліст», загальний стаж роботи 12 років.

Керівники шкільних методичних об’єднань:

№ з/п

Назва ШМО

Керівник ШМО

 

ШМО вчителів математики, фізики, інформатики 

Клімакіна Ольга Володимирівна,

учитель математики, вища категорія, звання «Старший учитель»

  1.  

ШМО вчителів освітньої галузі «Мови та літератури» 

Кирилкіна Олена Юріївна,

спеціаліст І категорії

  1.  

ШМО вчителів предметів науково-природничого циклу 

Гайдученко Марина Анатоліївна,

вища категорія, звання «Вчитель-методист»

  1.  

ШМО «Гармонія» 

Улбабян Тетяна Борисівна,

вища категорія, «Вчитель-методист»

 

ШМО вчителів початкових класів

Стельмах Олена Миколаївна,

вища категорія

1 вересня 1971 року в новому районі міста Сєвєродонецька було відкрито школу № 4, збудовану за новітнім проектом, згідно з якимуперше в місті учні молодших класів навчалися в окремому корпусі, з’єднаному переходом з основною школою. Незважаючи на те, що школа мала статус 8-річної, її поріг переступили 1342 учні. У 1973 році в школі навчалося 2713 учнів, а педагогічний колектив нараховував 178 учителів.

Мова виховання та навчання – українська. За проектом 42 кабінети, розраховані спочатку на 1400 учнів, за останніми нормативами - на 900 учнів. Станом на 01.09.2021 року в школі навчається 750 учнів.

Школа працює в одну зміну з 8.00 до 17.40, має три групи подовженого дня. 

На 01.09.2021 року наша школа залишається однією з найбільших за кількістю учнів.

ФОТО КОЛЕКТИВУ

Людяність і щирість, розуміння і толерантність є основними принципами в роботі педагогів. Колектив однодумців постійно впроваджує в практику передові технології і радісно відчиняє двері новим учням.

Кількісний склад працівників:у школі працює 93 основних працівника. Педагогічних працівників – 61, сумісників - 4, обслуговуючий персонал – 32 особи.

56 учителів мають вищу професійну педагогічну освіту, 3 педагоги – мають освіту «молодший спеціаліст».

Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 8 працівників: (Гайдученко М.А., Зварич Т.І.,Косолапова Т.М., Лєбєдєва Т.А., Мартенсен О.О., Сіротіна Н.І., Тінькова Л.М., Улбабян Т.Б.);

педагогічне звання «Практичний психолог-методист» має Волковська О.І.

звання «Старший учитель» - 11 чоловік (Гриньова Л.А., Лебєдєва І.В., Капацій В.В., Мостова С.І., Неленсон О.М., Соколова Н.О., Христенко Н.О., Калєнська Л.В., Меркуленко І.В., Клімакіна О.В.Ципіна Г.В.).

 

Якісний склад

за кваліфікаційним рівнем:

Якісний склад

за стажем роботи:

вища категорія

28

до 3 років

1

І категорія

13

3-10 років

16

ІІ категорія

7

10-20 років

10

спеціаліст (11 р.)

9

більше 20 років

34

спеціаліст (10 р.)

4

 

 

Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив навчального закладу: «Підвищення рівня професіоналізму вчителя як основа якості освітньої діяльності учнів в умовах розбудови Нової української школи»

У школі працює вокальний гурток «Зіроньки», керівник Каменєва М.Ю. Учні нашої школи також відвідують СМ ЦДЮТ та теплицю ЦЕНТУМ.

Особливі методичні досягнення:

Широкий спектр методичних заходів підвищує професійну компетентність вчителів, активізує їх власну ініціативу, сприяє розвитку здорової конкуренції у колективі заради досягнення спільного успіху у справі навчання та виховання школярів. Творча група вчителів вищої категорії періодично співпрацюють з ЛОІППО та ВНЗ за окремими напрямками:

- підготовка та перевірка матеріалів – учителів обласного конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Образотворче мистецтво» (керівник ШМО «Гармонія» Улбабян Т.Б.);

- «Викладання предмету основи здоровя у 2019-2020 навчальному році: завдання та рішення» (Лєбєдєва І.В., вчитель основ здоровя, керівник ММО вчителів основ здоровя);

- перевірка олімпіадних робіт з фізики (вчитель Тінькова Л.М.);

- Волковська О.І. – «В рамках Пілотного проекту Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб разом з Ізраїльською коаліцією «Травма», «Психологічна допомога населенню, яке постраждало в результаті конфлікту в Україні», участь в семінарі «Основні принципи роботи «гарячої» лінії» (12.09.2019); Воршоп Інженерів Порозуміння «Мистецтво діалогу через ненасильницьке спілкування» (19.04.2019 р.);

- Лаптєва А.С. – участь у Міні-EdCampSievierodonetsk«Освітній простір для щасливої дитини» (01.02.2020 р.).

- Боєва І.В. та Кирилкіна О.Ю. – перевірка робіт ЗНО з української мови та літератури(2021р.)

З 2021-2022 навчального року додається окремий напрямок співпраці з БФ «БО «Восток-сос» та ЛНУ ім. Т. Шевченка.

Результати міських предметних олімпіаду 2019-2020 навчальному році:

  • Кількість переможців у Всеукраїнських учнівських олімпіадах:

шкільний рівень - 29 учнів;

міський рівень - 22 учень.

  • Кількість переможців в МАН

міський рівень - 1 учень.

  • Інші конкурси:

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика:

шкільний рівень – 76 учнів;

міський рівень – 9 учнів.

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім.. Т. Шевченка

шкільний рівень – 43 учні;

міський рівень – 6 учнів.

Більшість учнів школи показали добрі результати, увійшли у першу десятку.

Чотири учні: Ковальова Катерина (біологія, географія), Цвик Владислав (інформатика, інформаційні технології), Олійник Андрій (математика, хімія), Шамрай Михайло (хімія, екологія) взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. З них Ковальова Катерина та Олійник Андрій були рекомендовані до участі у IVетапі з географії та хімії відповідно. Але цей етап Всеукраїнських учнівських олімпіад було відмінено у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Учень 10-А класу Шамрай Михайло взяв участь у міському та обласному етапах Конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН і посів І місце та ІІІ місце відповідно.

Значну увагу адміністрація школи та педагогічний склад школи приділяє національно-патріотичному вихованню учнів і розвитку творчих здібностей школярів. Учні школи приймають активну участь у різноманітних заходах; шкільних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, а саме: до дня українського козацтва «Я люблю Україну»; «Співаймо славу тій події і тепер» (концерт, присвячений Дню Соборності України);конкурс малюнків серед учнів 2-4 класів «Захисники Вітчизни» (до Дня Захисника Вітчизни);конкурс читців «Поетична нива» (поезія Т.Г. Шевченка); спортивні змагання до Дня українського добровольця для учнів 4-х класів «Сміливі та завзяті»; спортивні змагання до Дня українського добровольця для учнів 8-9 класів «Добровольці – це ми»;лінійка до Дня пам’яті героїв Небесної сотні; «військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»); конкурс бардівської пісні «Туристські зорі» тощо. Систематично проводяться зустрічі з ветеранами війни, воїнами-інтернаціоналістами, воїнами ООС, волонтерами, працівниками тилу, видатними мешканцями міста та області.

Яскравими були командні виступи учнів нашої школи:

  • міський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» - IIмісце;
  • міська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», команда молодшої вікової категорії – перемога у відбірковій та півфінальній іграх, вихід до фіналу;
  • міська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», команда середньої вікової категорії – перемога у відбірковій та півфінальній іграх, вихід до фіналу;
  • конкурс «Ватра» у рамках міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), середня вікова категорія – Iмісце;
  • конкурс «Стрільба» у рамках міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), середня вікова категорія – IІІ місце;
  • міський конкурс «Поетична нива»: IІ місце – Вачрідзе Ілля – 10-Б клас,IIмісце – ГриньоваАрина – 8-Б клас, ІІІ місце - Шовікова Дарина – 7-В клас, І місце – Мороз Євгенія – 11-А клас, І місце – Агризков Єгор -6-В клас, І місце – Гуртова Софія – 3-Б клас;
  • обласний конкурс «Мій рідний край-Луганщина»: ІІІ місце - Мазуріна Анастасія – 9-Б клас.

Кожен рік наші школярі демонструють свої творчі здібності та високі досягнення в:

Обласній виставці-конкурсі «Чудовий світ орігамі»; «Діти – майбутнє України»; Регіональному фестивалі «Сузір’я колискової Донбасу»; Конкурсі малюнків «Чому я поважаю професію військового?»; Всеукраїнському конкурсі «Майбутнє країни – у мріях дітей»; Конкурсі авторської і бардовської пісні; Обласній виставці поробок «Знай і люби свій край!»; Міський конкурс юних поетів «Джерельце».

Це далеко неповний перелік тих конкурсів, акцій, змагань, турнірів, у яких постійно приймають участь наші учні.Усявиховна робота закладу була спрямована на підвищення рівня розвитку вихованості учнів.

Пріоритетні напрямки діяльності школи:

  • створення системи громадсько-державного управління освітою та розвиток демократичного середовища;
  • підвищення якості освітнього процесу в умовах реформування освіти;
  • створення сприятливих умов для професійного зростання педагогічних працівників закладу.

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано