Гімназія № 8

8shkolaseverodonetsk.jimdofree.com

Адміністрація школи

Директор: Сташевська Ірина Вікторівна - учитель української мови та літератури,

І категорія, старший учитель.

Заступник директора з НВР: Славінська Галина Миколаївна - учитель української мови та літератури, вища категорія, старший учитель

про педагога-організатора

Скурідіна Світлана Володимирівна.

про соціального педагога,

практичного психолога

Рудяшко Олена Олександрівна

Історія  закладу освіти

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8  у 1979 році вперше  зустріла на своєму порозі веселих, сповнених мрій, хлопчиків та  дівчат, які з великим задоволенням розпочали свої перші кроки в подальше шкільне життя.

За роки  діяльності освітнього закладу путівку в життя  отримало близько 5 тисяч здобувачів освіти, які прославили навчальний заклад в Україні та за її межами. Це хіміки,  вчителі, лікарі, інженери, художники, громадські діячі.

Завдяки  професіоналізму педагогів, наполегливості  наших учнів  СЗШ № 8 має численні здобутки в освітянській галузі.

Педагогічний колектив пишається  своїм випускником - Геннадієм Вівденком, кореспондентом провідних українських телевізійних каналів, який неодноразово  висвітлював воєнні події в гарячих точках   України.

Кожного року  здобувачі освіти  беруть активну участь у міських, обласних   олімпіадах та конкурсах, посідають призові місця, стають переможцями. Вже третє покоління сімейних родин, які самі закінчили наш освітній заклад, приводять своїх діточок до школи Першого вересня. Естафета поколінь продовжується, як і продовжується плідне співпрацювання ШКОЛИ-БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ  - УЧНІВ.

Структура закладу освіти

Станом на 01.09.2022 р.  у школі навчається  - 270 учнів:

- початкова освіта (1-4 класи) – 5 класів;

- базова середня освіта (5-9 класи) – 8 класів;

Педагогічний склад учителів

Усього - 25 вчителів:

• 7 учителів - мають вищу категорію;
  •  5 учителів - І категорію;
  •  2 учителя - ІІ категорію;
  • 11 учителів – спеціаліст;
  • 1 учитель -  має звання «вчитель-методист»;
  • 8 учителів – мають звання «старший вчитель»;
  • 2 учителя -  звання «Відмінник освіти України»

Науково-методична проблема над якою працює освітній заклад

«Забезпечення якісної освіти через вдосконалення професійної компетентності вчителя, використання інноваційних технологій та формування усвідомленого ставлення здобувачів освіти до навчання»

Мова виховання та навчання

Наша гордість

За 44 роки зі стін школи  випущено – 68 учнів, нагороджених  золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», 69 учнів, нагороджених срібною медаллю «За досягнення у навчанні» .

Пріоритетні напрямки роботи

1.Якісна загальноосвітня підготовка здобувачів освіти  на рівні державних стандартів, НУШ.

2. Стимулювання всебічного розвитку та  творчого потенціалу здобувачів освіти.

3. Переорієнтація освітнього процесу  на нові активні форми роботи та прогресивні педагогічні  технології в умовах особистісно-орієнтованого навчання.

5. Здійснення постійного моніторингу показників роботи закладу освіти  та педагогічних працівників щодо удосконалення діяльності.

6. Співпраця з батьками  та громадськістю.