Результати олімпіад

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади!

22:43 15.12.2022

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, яку було проведено 4 грудня серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

22:01 05.12.2022

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мови:    І місце: Гієнко Віра, Фастовець Максим.    ІІ місце: Герасименко Поліна, Павлусенко Марія, Булатова Анастасія, Шамрай Дамір.    ІІІ місце: Євдокимова Дар’я.

10:35 21.11.2022

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яку було проведено 12 листопада серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

17:27 20.11.2022