A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Новоастраханський ліцей

Адреса веб-сайту закладу: novoastrahan-nvk.lg.sch.in.ua

НОВОАСТРАХАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Юридична адреса закладу – 92940, Луганська область, Сєвєродонецький район, село Нова Астрахань, вул. Центральна, 45

Контактні телефони: директор +380501456744, заступник директора з НВР +380509544347

Електронна адресаastraxan-shkola@ukr.net

Директор ліцею  – Говтва Тамара Іванівна , 1963 року народження, вчитель історії та правознавства, педагогічний стаж  - 41 рік, спеціаліст І категорії.

Заступник директора з НВР – Василенко Ніна Володимирівна,1964 року народження вчитель англійської мови , педагогічний стаж – 39 років, спеціаліст І категорії.

Заступник директора з ВР – Юрик Дарина Миколаївна, 1995 року народження, вчитель інформатики, фізичної культури та трудового навчання, спеціаліст ІІ категорії.

Соціальний педагог – Бичкова Ольга Іванівна

Практичний психолог – Бичкова Ольга Іванівна

Педагог-організатор – Литвиненко Алла Павлівна

      Школа розпочала роботу в 1957 році. За роки свого існування випустила зі своїх стін близько 4 тисяч випускників. Школа пишається своїми золотими та срібними медалістами, воїнами-афганцями, керівниками підприємств, науковими працівниками, державними службовцями, лікарями, фермерами. Випускники школи, що досягли високих успіхів – Кісельов Юрій Павлович (Генерал-лейтенант Збройних сил, командуючий ракетними військами і артилерією Сибірського військового округу), Кагала Леонід Олексійович (льотчик-випробувач), Гайдук Михайло Петрович (Генерал-лейтенант Збройних сил України), Романченко Микола Юрійович (військовий штурман). Закінчили школу і продовжують у ній працювати 13 учителів.

Рішенням дванадцятої сесії Кремінської районної ради Луганської області шостого скликання від 22 грудня 2011 року №12/22 було змінено назву Новоастраханської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області на навчально-виховний комплекс «Новоастраханська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кремінської районної ради Луганської області.

Рішенням сесії Кремінської районної ради Луганської області сьомого скликання від 23 вересня 2020 року №60/52 було змінено назву на Новоастраханськийц ліцей Кремінської районної ради Луганської області.

Структура закладу освіти:

мова навчання – українська;

кількість учнів ( станом на 01.01.2021) – 151.

Кількісний та якісний склад педагогічного колективу

всього педагогічних працівників – 17, з них мають:

І категорію – 13,

ІІ категорію – 2,

категорію спеціаліста – 2,

дошкільна група – 24,

початкова школа- 62,

основна школа – 82,

старша школа -  8.

 

Головною метою діяльності Новоастраханського ліцею є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

Головними завданнями ліцею є:

  • виховання свідомого громадянина України;
  • формування особистості здобувача освіти, розвиток його здібностей і обдарувань, наукового світогляду;
  • забезпечення виконання вимог Державних стандартів загальної середньої освіти, підготовка здобувачів освіти до подальшої освіти і трудової діяльності;
  • виховання в здобувачів освіти поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов'язків людини і громадянина;
  • створення належних умов для всебічного розвитку і саморозвитку особистості, індивідуалізації та диференціації навчання, переходу на особистісно зорієнтовані педагогічні технології;
  • зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази школи;
  • комплексна реалізація оздоровчої функції шкільної освіти через упровадження здоров’язбережувальних  технологій у освітній процес;
  • подальше впровадження комп’ютерної техніки, перспективних освітніх технологій в управлінську діяльність;
  • створення умов для розвитку педагогічної творчості та ініціативи, підвищення загальнодидактичного, науково-методичного та фахового рівня педагогічних працівників через модернізацію внутрішньошкільної  методичної роботи, самоосвіту та залучення вчителів до експериментальної, дослідницької діяльності;
  • забезпечення протиепідемічних заходів у закладі та при необхідності дистанційного навчання учнів на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби  (COVID – 19);

Досягнення закладу

Учні Новоастраханського ліцею є активними учасниками та переможцями регіональних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, олімпіад: «Кенгуру», «Соняшник», «Sunflower», «Геліантус», «Гринвіч», «Земля  - наш спільний дім!», фотовиставки до дня Соборності «Україна – це ми!», конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка, обласний конкурс «Чому я поважаю професію військового», тематичних  конкурсів  поробок та малюнків.

В ліцеї діє орган учнівського самоврядування «Слов’янська врода», волонтерський загін «Турбота», військово-патріотичний гурток «Юний патріот», беруть участь  у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), гуртки за інтересами.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано