Сєвєродонецькі учні серед найкращих в обласних краєзнавчих читаннях до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 24.02.2023 18:45

Учні (вихованці) закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади взяли участь у низці тематичних заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.  17 та 20 лютого 2023 року юні патріоти долучились до краєзнавчих читань, які проведено у форматі відеоконференції під егідою Луганського обласного центру дитячо- юнацького туризму і краєзнавства  в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» і саме до Дня Героїв Небесної Сотні.

Загалом у заході взяли участь 56 учасників роїв середньої та старшої вікових груп з Лисичанської, Сєвєродонецької, Рубіжанської, Кремінської, Попаснянської, Сватівської, Новоайдарської, Гірської, Старобільської, Нижньодуванської територіальних громад Луганської області.

За підсумками проведеного заходу  за кращі доповіді в середній віковій групі грамотами ЛОЦДЮТК нагороджено наступних  учнів Сєвєродонецьких закладів загальної середньої освіти:

- Царевську Маргариту (Гімназія "ГАРМОНІЯ");

- Лєбєдь Діану (СЗШ № 15);

- Танцуру Катерину (СЗШ № 18).

За активну участь у краєзнавчих  читаннях до Дня Героїв Небесної Сотні дипломами ЛОЦДЮТК відмічено: Богдана Антюфєєва (СЗШ № 12),  Івана Волосенко (Ліцей «ЮВЕНЕС»), Єгора Галайчкуа (СЗШ № 20), Марію Клочко (СЗШ № 6), Вероніку Мозолевську (Гімназія № 7), Лілію Нарожну (СЗШ № 20),  Діану Сафонову (Ліцей «КОЛЕГІУМ»), Єлизавету Таболіну (СЗШ № 14),   Анжеліку Хаблак (СЗШ № 8), Софію Чернишенко (СЗШ № 11), Артема Волкова (Ліцей багатопрофільний), Єлизавету Плешкань (Ліцей № 1), Марію Тертичну (Ліцей «ІНІТІУМ»).

Вітаємо наших юних патріотів і бажаємо нових успіхів!