Вітаємо призерку ІІІ (обласного) етапу XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 27.01.2023 11:33

За результатами перевірки робіт учасників ІІІ (обласного) етапу XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література» учениця середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 16 м. Сєвєродонецька Луганської області Марченко Єлізавета посіла призове ІІІ місце та стає учасником заключного етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу.

Вітаємо Єлізавету та бажаємо подальших перемог!