Вітаємо призерів обласного етапу мовно-літературних конкурсів!

Дата: 24.12.2022 16:27

Журі обласного етапу мовно-літературних конкурсів підбили підсумки, і ми радо оголошуємо переможців.

Переможці ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році:

І місце:

• Волков Валерій, учень 7 класу Ліцею «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецьк Луганської області,
  • Гергель Арина, учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецьк Луганської області.

ІІ місце:

• Кіяшко Злата, учениця 5 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 міста Сєвєродонецька Луганської області,
  • Кіяшко Дмитро, учень 6 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області,
  • Ширяєва Аліна, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області.

Переможці ІІІ (обласного) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2022/2023 навчальному році:

І місце:

• Надюк Поліна, учениця 4 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька Луганської області,

ІІ місце:

• Павлусенко Марія, учениця 10 класу Ліцею «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецьк Луганської області.

ІІІ місце:

• Кузубов Дмитро, учень 3 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 міста Сєвєродонецька Луганської області,
  • Дерев’янко Віолетта, учениця 7 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Сєвєродонецька Луганської області,
  • Рубашка Матвій, учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Вітаємо переможців! Пишаємось вами, що в такий надскладний час та незважаючи на нестандартні умови проведення Конкурсів, ви демонструєте неабияку силу духа, волю до перемоги та високі знання в галузі української мови і літератури, за що і отримуєте заслужені призові місця! Бажаємо вам подальших звершень і перемог. І нагадуємо, що призери, які посіли перші місця, продовжать участь в Конкурсах вже у Всеукраїнському (фінальному) етапі. Бажаємо успіхів!