Дата: 21.12.2022 22:05

Відбувся міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної та обслуговуючої праці. Цьогоріч через відомі причини умови проведення саме цієї Олімпіади були надскладними, адже учасникам під час практичного туру необхідно було створити виріб власноруч з різних (дуже простих та тих, що були у наявності учасників) матеріалів, при цьому залишаючись онлайн. Слід зазначити, що учасники виявили неабияку стійкість духу та бажання брати участь і перемагати: вони підключалися до Олімпіади з хабів незламності, кафе, і в прямому ефірі створювали свої вироби.

Отже, призери Олімпіади:

І місце: Солод Анна, Мартич Вероніка, Злобіна Катерина, Овсяннікова Єлизавета, Кокора Павло.

ІІ місце: Чернишенко Софія, Давиденко Ксенія, Піщева Дар’я, Мандзюк Софія, Шульжинська Дар’я, Пасічнік Поліна, Манзов Дамір, Шулєшов Ярослав.

ІІІ місце: Подрез Тетяна, Нікітюк Софія, Клепікова Олена, Демяненко Поліна, Бєляєва Надія, Киргиря Микита, Коваленко Артем.