Дата: 15.12.2022 22:43

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади!

І місце: Щербіна Софія, Загорянська Поліна, Рубашка Матвій, Макогон Владислав, Олійник Андрій.

ІІ місце: Кушнарьов Іван, Гергель Арина, Щетнікова Дар‘я, Дерев'янко Микита, Кривошея Іван, Мошняга Світлана.

ІІІ місце: Федіна Софія, Коротін Добриня, Волков Валерій, Фалько Михайло, Туркевич Максим, Киргиря Микита, Зінченко Дмитрій, Карпенко Тетяна.