Дата: 06.12.2022 21:11

Підбито підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

І місце: Гієнко Віра, Шуліка Дар’я, Булатова Анастасія, Слєсарева Анна, Ткачов Ілля.

ІІ місце: Бережний Денис, Рубашка Матвій, Богуславський Ярослав, Болтова Таїсія, Гладка Валерія, Малинов Данило, Павлусенко Марія, Агафонова Валерія.

ІІІ місце: Коломійцева Єлизавета, Загорянська Поліна, Гонтаренко Марк, Пасічник Поліна, Шемахова Анна, Киргиря Микита, Сахно Аліса, Обухов Кирило, Виборнов Арсеній, Климко Поліна.