Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 20.11.2022 17:27

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яку було проведено 12 листопада серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

І місце: Нєфєдова Ксенія, Киргиря Микита, Сергієнко Олександр, Дрига Каріна.

ІІ місце: Толстоп`ятенко Софія, Кокора Павло, Смолік Аделіна, Тулінов Тимур, Гостічко Богдан.

ІІІ місце:  Гієнко Віра, Кравець Аріна, Волохова Вероніка, Євдокимова Дар'я, Коваленко Артем.

Нагадаємо, що І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у нашій територіальній громаді організовано в дистанційному форматі.