Ясла-садок №19

Електронна пошта: selihovaelena19@gmail.com

Директор: Сєліхова Олена Ростиславівна,  2-92-07

Вихователь-методист:  -

Практичний психолог: Педь Ярославна Геннадіївна, спеціаліст.

Вчителі-логопеди:        Дєкіна Ірина Олександрівна, спеціаліст вищої  категорії, звання «Учитель- методист».

Рік відкриття:                1967рік

Загальна кількість груп: 12, з них для дітей до 3 років – 3;  для дітей 3-6 років – 9, з них 2 –                    логопедичні, 1 – група інтенсивної  педкорекції. Загальна  кількість дітей – 285.

Педагогічний колектив становить  – 20 спеціалістів, з них 2 спеціаліста вищої категорії, 1 спеціаліста І категорії,. Два педагога мають педагогічні звання .Мають другий рівень вищої освіти – 10 , перший рівень вищої освіти - 2,  початковий рівень вищої освіти– 8 педагогів.

Методична проблеманад якою працює заклад:

«Формування цілісної, життєвокомпетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».

Колектив навчального закладу пишається досягненнями:

• учасник VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій в ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти МОН України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;
  • дипломант Відкритого конкурсу «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб, родин»
  • дипломант Восьмої міжнародної виставки Сучасні заклади освіти – 2017.
  • переможці  міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України» відділу культури Сєвєродонецької міської ради. І місце  в номінації «Хореографія. Ансамблі/колективи», категорія «Вихованці ДНЗ».
  • переможець конкурсу «Інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України» в номінації «Кращій логопедичний кабінет ДНЗ-2017»,«Кращій логопедичний кабінет ДНЗ-2020» - I рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України; «Краща групова кімната ЗДО – 2020» - II рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України.
  • за підсумками «Педагогічного профтесту», який проводився на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України, педагоги склали його на «відмінно» і відповідно посіли 1 рейтингове місце. Їх знання підтверджено Сертифікатами.
  • напрацьований теоретичний та практичний досвід вчителя-логопеда Дєкіної І.О. узагальнено в методичних посібниках, які схвалені та рекомендовані кафедрою педагогіки і психології ЛОІППО;
  • Інноваційні форми роботи з дошкільниками директора Сєліхової О.Р. представлено в електронних журналах видавництва «Основа».