Ясла-садок №12

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-dnz12.lg.sch.in.ua

Ясла-садок № 12

міста Сєвєродонецька Луганської області

Юридична адреса закладу : 93400 Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,  вул. Курчатова, буд. 27-г,  тел.  (06452) 2-87-95,  е-mаіl: zdo12.sever@gmail.com

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-dnz12.lg.sch.in.ua

Директор  – Журавльова Марина Едуардівна; вихователь-методист   – Саламатіна Олена Володимирівна, практичний психолог – Кузовова Яна Віталіївна; вчителі–логопеди  –   Стрельцова Олена Анатоліївна,   Ткачова Надія Олександрівна, Зуган Інна Володимирівна; вчитель-дефектолог - Скора Оксана Іванівна.

Ясла-садок  № 12  засновано у вересні 1965 року. В його стінах  виросло не одне покоління дітлахів. В закладі функціонує 14 груп, з них 2 логопедичні групи, 2 групи компенсуючого типу для дітей із ЗПР, 4 інклюзивні групи.

Режим роботи - п'ятиденний, заклад працює з 7.00 до 17.30, чергова група працює до 19.00.

Діяльність закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, розвиток здібностей і нахилів вихованців, виховання потреби в самореалізації і самоствердженні.

Для гармонійного розвитку життєво-компетентної особистості, розвитку творчих здібностей та інтересів дітей у закладі  облаштовані: музична та спортивна зала, комп’ютерний клас, кабінети логопеда та дефектолога, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, просторі та естетично оформлені групові приміщення.

Колектив закладу талановитий та дружний, відданий спільній справі. Ясла-садок забезпечений кваліфікованими кадрами, 60% педагогів мають вищу освіту. Педагогічний колектив весь час працює в творчому пошуку, впроваджує в педагогічну практику інноваційні технології, передовий педагогічний досвід, здійснює нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу.

Колектив освітнього закладу пишається своїми досягненнями:

• 2016 р.-Диплом I ступеня в обласному турі конкурсу «РАЗОМ! Партнерство навчальних,    культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин»;
  • 2016 р.- Диплом II ступеня у  всеукраїнському конкурсу «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин»;
  • 2016 р.- Участь у VIII Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у м. Черкаси;
  • 2017 р.- Срібна медаль в конкурсі з тематичних номінацій, який був проведений у рамках Девʼятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017»;
  • 2019 р. -Диплом за участь у X міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2019».

Наше багатство – це діти. Все, що ми робимо в дитячому садку, - ми робимо заради них, заради того, щоб вони розвивалися і почувалися щасливими.

Щодня ми вкладаємо у нашу роботу максимум енергії та позитивних емоцій, тому що займаємось тією справою, яку любимо і в яку віримо.