Ясла-садок №26

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-dnz26.lg.sch.in.ua

Ясла – садок № 26 міста Сєвєродонецька Луганської області

Адреса ДНЗ: м.Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, буд.16.

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-dnz26.lg.sch.in.ua

Контактний телефон: 4-83-42

Електронна пошта: yaslasabok26@gmail.com

Дошкільний заклад № 26 розпочав роботу в 1963 році.

Проектна потужність закладу: Ясла-садок № 26 розрахований на 80 місць.

Виховання і навчання дітей відбувається в чотирьох групах.

Режим роботи: 10 год. 30 хв., з 7.00 до 17.30 за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні – субота, неділя і святкові дні.

Мова навчання: українська.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

Головною метою роботи нашого закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти. Створення умов для фізичного, розумового та духовного розвитку.

Освітньо-виховна робота з малюками проводиться за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

Під час організованої діяльності з дітьми наші педагоги із зацікавленням впроваджують інноваційні технології: Блоки Дьєнєша, асоціативні карти, мнемотехніку, методику використання схем-моделей для навчання дітей описовим розповідям, ейдетику та інші.

Кращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

Оскар Уайльд