Ясла-садок №25

Адреса веб-сайту закладу: dnzseverodoneck.wixsite.com

Ясла-садок №25 міста Сєвєродонецька Луганської області

Адреса: пр-т Гвардійський 63-В, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400, Україна.

Електронна пошта: yaslasadok25@gmail.com

В.о.директора – Черножукова Олександра Олександрівна.

Ясла-садок №25 було засновано в 1971 році. У садку функціонує 11 груп, з яких 2 – групи раннього віку, 3 – спеціалізовані групи та 6 дошкільних.

Педагогічний колектив складається з досвідчених педагогів. Спеціальні заняття з дітьми проводять практичний психолог, учитель-дефектолог, учителі-логопеди та музичні керівники.

Кредо колективу:

Створити колектив – початок справи,

Триматися разом – шанс здійснення мети,

Працювати єдиною командою – щастя творення успіху.

В Законі України “Про дошкільну освіту» зазначається: "Одним із основних завдань дошкільної освіти та виховання є формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, пізнавальної активності; виховання у дітей шанобливого ставлення до родини, Батьківщини, поваги до народних традицій та звичаїв, рідної та державної мови, національних цінностей Українського народу". Звичайно, тут слід відзначити, що у повному обсязі ці якості ще не можуть бути сформованими у дитини дошкільного віку. Проте, створити фундамент, на основі якого можна буде вже зводити „будівлю” майбутнього громадянина-патріота не лише можливо, а й потрібно, особливо якщо врахувати всі переваги, що створює дошкільний вік для результативного виховного процесу.

Безперечним є той факт, що на переламних етапах історії загострюється самосвідомість народу, зростає інтерес до своїх витоків, свого коріння, своєї культури – всього того, що характеризує його самобутність. Підвищення інтересу до власного національно-культурного „Ми” спонукало наш педагогічний колектив в 2018 році розпочати роботу над єдиною науково-методичною проблемою «Формування національної та громадянської самосвідомості особистості дошкільників в контексті культурологічної парадигми».

Педагоги дитячого садка завжди є активними учасниками всеукраїнських, міських конкурсів – оглядів серед закладів дошкільної освіти: ІІІ місце – у Всеукраїнському конкурсі «Разом! – Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин», І місце – на кращій проект з національно-патріотичного виховання в роботі з дітьми, ІІ місце – за кращу організацію дослідно-експериментальної роботи в ДНЗ, І місце в міському конкурсі-огляді «Театралізований осередок»,  І місце в міському конкурсі-огляді «Наш міні-музей». На інтернет порталі рейтингу освітніх закладів України в конкурсному сезоні «Конкурсна осінь – 2016» в конкурсі «Кращій логопедичний кабінет ДНЗ – 2016» заклад зайняв ІІІ місце серед ЗДО м. Сєвєродонецька та Луганської області та 5 місце серед ЗДО України. В 2018 році Міжнародний конкурс на участь в проекті: «Відображення: цінності німецької та української дошкільної освіти у взаємному порівнянні», за результатами якого педагоги закладу вийшли на другий етап  та прийняли участь в теоретично-практичному семінарі у м. Львів.