Ясла-садок №11

Адреса веб-сайту закладу: Ясла-садок №11

Назва: Ясла-садок №11 міста Сєвєродонецька Луганської області

Юридична адреса закладу: 93400 Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків 28-А

Контактний тел.: (06452)  4-05-48

E-mail: zdo11sever@gmail.com

Адреса сайта: Ясла-садок №11

Директор: Ситнікова Олена Вікторівна

Вихователь-методист: Овчаренко Євгенія Миколаївна

Вчителі-логопеди – Броварська Наталія Семенівна, Малолєтня Олена Валеріївна

Вчитель-дефектолог – Сухарєва Наталія Іванівна

Мова навчання та виховання – українська

Проєктна потужність закладу – 220 місць (11 груп).

Ясла-садок № 11 міста Сєвєродонецька Луганської області вперше зустрів малюків 25 грудня 1969 року. Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права на здобуття дошкільної освіти, створення безпечних умов для розвитку, виховання та навчання дітей, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я, орієнтація на підготовку дітей до школи, підвищення фізичної та розумової працездатності, розроблення та втілення нових організаційно-педагогічних нетрадиційних форм і методів виховання та навчання, залучення батьків до активної участі у житті закладу, впровадження в практичну роботу з дітьми розвивальних освітніх технологій.

За для досягнення якнайкращих результатів у справі виховання та навчання підростаючого покоління  колектив закладу зробить все необхідне.

Головний принцип роботи: «Спочатку любити-потім навчати!»

Наша сила: «Прагнення кожного працівника дитячого садка до досконалості, бажання творити добро та красу на землі».

Наша гордість: «Наші вихованці – гості теперішнього та господарі майбутнього».

Наша опора: «Батьки, їх турбота та благонадійність».