Гімназія №5

Адреса електронної скриньки закладу освіти school5sever@gmail.com

Повна назва  закладу:

Гімназія №5 міста Сєвєродонецька Луганської області

Адреса юридична: 93408, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО СЄВЄРОДОНЕЦЬК, ПРОСПЕКТ ХІМІКІВ, БУДИНОК 18

Директор СЗШ № 5: ГОРОБИНСЬКА ІРИНА ВІКТОРІВНА, телефон  050-628-46-74

Заступник  директора з навчально-виховної роботи:  ПОЛУПАН СОФІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Заступник  директора з навчально-виховної роботи:  ПУЛЬНА ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА

Педагог соціальний    БЕРНАЦЬКА ІРИНА ВІКТОРІВНА

Практичний психолог ТИХОНОВА ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА

Середня загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів №5 міста Сєвєродонецька Луганської області була заснована в далекому 1962 році. На той момент сучасна й модернізована, школа вела інноваційну та соціально-активну діяльність. У різні роки на задоволення потреб громади міста у школі було організоване навчання у робітничих, хімічних, педагогічних класах, по закінченню яких випускник отримував професію.

Структура навчального закладу, мова навчання

Середня загальноосвітня школа №5 – школа з українською мовою навчання з 1993 року. У 2022-2023 навчальному році в СЗШ №5 відкрито 18 класів, у яких навчаються  423 учні, з них – 8 учнів з ООП в 5 інклюзивних класах.

У педагогічному колективі школи 33 учителя, у т.ч. 1 сумісник. Це досвідчена команда компетентних та висококваліфікованих спеціалістів. Серед них –        20 спеціалісти вищої категорії, , 9 – звання  «старший учитель», а                              2 – звання  «учитель-методист», 1 учитель має І кваліфікаційну категорію, 2 педагогів – ІІ кваліфікаційну категорію відповідно, 10 учителів мають звання магістр/ спеціаліст (станом на 01.04.2023 р.)

Пріоритетні напрямки роботи

Популярності  школи сприяє постійна участь колективу в різноманітних освітніх та соціальних проєктах, зокрема:

2016 р. – українсько-шведсько-литовський проєкт «Соціальна інтеграція та розвиток навичок миротворення в школах на Сході України»;

2016-2018 рр. – українсько-литовський проєкт «На шляху до змін»;

2017- 2020 рр. – українсько-естонський проєкт «Глобальна освіта – знаємо права дитини»;

2018 р. – перемога в екологічному проєкті «ZeroWasteSchool» від БФ KlitchkoFoundation;

2019 р. -перемога впроєкті за здоровий спосіб життя «Посилка успіху» від БФKlitchkoFoundation;

2018-2020 рр. – участь в міжрегіональному проєкті Луганської та Львівської областей «Схід-Захід разом: будуємо країну зі шкільної парти».

У 2020 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво» проводиться реконструкція (термомодернізація) будівлі школи, визначена необхідністю реалізації планів заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.