Гімназія № 14

Адреса сайту

sites.google.com/view/school14sever/

Директор закладу освіти

Корякіна Тетяна Володимирівна, вчитель початкових класів та інформатики, має вищу категорію, педагогічне звання «учитель-методист».

Заступники директора з НВР

Тропиніна Ганна Олександрівна, вчитель фізики, має вищу категорію, педагогічне звання «учитель-методист».

Семінічкнко Наталія Вікторовна,  вчитель початкових класів, має вищу категорію, педагогічне звання «старший учитель».

Єгорова Надія Миколаївна, вчитель української мови та літератури, має І кваліфікаційну категорію.

Педагог соціальний

Кувічинська Інна Іванівна, спеціаліст ІІ категорії

Кувічинська Інна Іванівна, спеціаліст ІІ категорії

Історія закладу освіти

Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області прийняла своїх перших учнів 1 вересня 1987 року.

З 2013 року школа має статус громадсько-активної.

З 2017 року школа бере участь в проекті «Безпечна школа».

2021-2022 навчальному році в школі навчалося 815 учнів.

2022-2023 навчальний рік в школі навчається 581 учень

Структура закладу освіти

I  ступінь - початкова освіта (1-4 класи) - 222 учня,

II ступінь – базова середня освіта (5-9 класи) – 359 учнів.

Пріоритетні напрямки роботи

Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив: «Формування та розвиток ключових компетентностей учнів у межах реалізації концепції Безпечної школи»

Провідною ідеєю школи є розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей. Розроблена програма роботи з учнями «Творча обдарованість».

Учні школи стали призерами  Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, математики, біології, трудового навчання, хімії, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У школі функціонує  шкільна дитяча організація «ЛідерS», Шкільна служба порозуміння, також продовжується робота щодо удосконалення стандартів безпечного освітнього середовища у межах реалізації Концепції Безпечної школи та робота щодо психосоціальної підтримки учасників освітнього процесу.

Протягом 2022-2023 навчального року учні та педагоги стали  активними учасниками та переможцями різноманітних конкурсів та проєктів, а саме: Всеукраїнської військово-патріотичної  дитячо-юнацької  гри  «Сокіл» («Джура»), проєкту  «JuniorS», міського творчого конкурсу «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка,  обласного  конкурсу телевізійних програм та фільмів "Рух вперед".

Особлива увага  приділена попередженню  булінгу(цькуванню) в закладі освіти та  правопорушень серед молоді.

Обмеження негативного впливу зовнішнього середовища на учнів досягається шляхом проведення превентивній роботі з учнями та їх родинами.

Наша головна мета полягає у створенні атмосфери підтримки учнів і турботи про них, яка сприяла б розвитку їхніх можливостей, задоволенню їхніх інтелектуальних, емоційних та соціальних потреб. Наша школа – це колектив однодумців учителів, учнів, батьків.