Гімназія №11

Адреса веб-сайту закладу: severodonetsk-zosh11.lg.sch.in.ua

Гімназія №11 міста Сєвєродонецька Луганської області

Юридична адреса закладу: 93406 м. Сєвєродонецьк, Луганська область, проспект Гвардійський, 25

Контактні телефони: (06452) 2-77-67, 2-77-65, 2-77-85

Електронна адреса: shkola11.sever@gmail.com

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/school11Severodonetsk

В.о.директора школи  Щеглова Світлана Олексіївна, спеціаліст вищої категорії

Заступники директора  з навчально-виховної роботи :​

Щеглова Світлана Олексіївна, спеціаліст вищої категорії

Бондаренко Наталія Олександрівна, спеціаліст першої категорії

Педагог соціальний - Кольцова Ольга Станіславівна

У 16 класах навчається 380 учнів.

І ступінь навчання (1-4 класи) – 5 класів

ІІ ступінь навчання (5-9 класи) – 11 класів

Мова навчання – українська

Інклюзивні класи - 2

Спеціальний клас - 1

Загальна кількість учителів -  24

7 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію;

​7 учителів – І категорію;

​3 вчителі мають ІІ категорію ;

​7 учителів - категорію «спеціаліст» ;

5 учителів - звання «старший учитель»;

Історія закладу освіти (коротко)

Дата народження – 1964 рік, до 1968 року – восьмирічна, а з 1968 по 2004 рік – середня школа № 11.

З 2004 року – середня загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів № 11.

З 2008-2013 року – модель навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».

Методична тема, над якою працює заклад: «Використання технологій дистанційного навчання з метою забезпечення прав осіб на якісну та доступну освіту через регулярну та змістовну взаємодію вчителів з учнями».

Пріоритетні напрямки роботи

1. Реалізувати Державні освітні стандарти, організувати освітній процес на основі компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходу як пріоритетних, упровадити розвантажені навчальні програми.
    2. Формувати в школі освітнє середовище, яке сприяє творчій самореалізації дітей та вчителів.
    3. Впровадити сучасні педагогічні технології, спрямовані на розкриття та розвиток індивідуальних і творчих здібностей дитини, підвищити успішність учнів та покращити якість знань.
    4. Забезпечити фахове викладання предметів.
    5. Організувати виховний процес як невід’ємну складову всього освітнього процесу.
    6. Переорієнтувати навчання у школі на практичне застосування знань, умінь та ставлень, які потрібні сучасній людині для життя.
    7. Виховувати всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.
    8. Стимулювати професійне зростання педагогів відповідно до базових напрямів нової української школи, забезпечувати науково-методичний супровід їх професійної діяльності, активно поширювати продуктивні освітні технології.
    9. Удосконалювати процес інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в середовище школи шляхом створення необхідних умов для повноцінного навчання та розвитку.
    10. Збереження, покращення та оптимізація матеріально-технічної бази школи, комп’ютеризація освітнього процесу та управлінської діяльності.
    11. Формування позитивного іміджу навчального закладу.

Досягнення закладу освіти:

У 2004 році школою був упроваджений спортивний профіль навчання.

У 2011 році засновано щорічний міський інтелектуально-спортивний турнір імені воїна-інтернаціоналіста Олександра Білоуса.

У 2016 році відкрито перший у місті клас для дітей з особливими освітніми потребами.

2016-2020рр. – участь у проєкті «Вчимося жити разом» за підтримки Громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру»

2017-2022рр. – участь у проєкті «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (SMART КIDS)»

2019-2020рр. – участь у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з ЖЕХ (Радою міжнародних досліджень та обмінів), МБФ «Академія української преси», StopFake за підтримки Державного департаменту США та Міністерства закордонних справ та справ співдружності націй Великої Британії

До квітня 2021 року – участь у проєкті «Інклюзивні послуги для всіх. Посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України» за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та міжнародної неурядової організації «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція).

2020р. , 2021р., – участь у проєкті "Громадський бюджет"

Пошук нових інноваційних методів організації освітньої та виховної роботи педагогічним колективом школи приносить результати в роботі зі здобувачами освіти – це перемоги в олімпіадах таі конкурсах різного спрямування.