A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Гімназія № 4

Адреса веб-сайту закладу: https://sites.google.com/view/sedschool4

СЗШ №4

Гімназія № 4 міста Сєвєродонецька Луганської області знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 90, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна.

Наші телефони:(06452) 3-13-15, 5-07-82, 3-13-18; +380668109487

Електронна адреса школи: E-mail: shkola4sever@gmail.com

Керівник школи - в.о. директора Лаптєва Анна Сергіївна, освіта вища, вища кваліфікаційна категорія, звання «Старший вчитель», загальний стаж педагогічної роботи 21 рік.

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Зварич Тетяна Іванівна, освіта вища, звання «Вчитель-методист», загальний стаж педагогічної роботи 45 років, на посаді заступника директора – 30 років.

Практичний психолог, педагог соціальний Шуляк Аліна Станіславівна, освіта вища, кваліфікаційна категорія«спеціаліст», загальний стаж роботи 13 років.

Педагог-огранізатор - Крищенко Тетяна Валеріївна, освіта вища, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії», загальний стаж роботи 14 років.

Керівники шкільних методичних об’єднань:

№ з/п

Назва ШМО

Керівник ШМО

  1.  

ШМО вчителів початкових класів

Стельмах Олена Миколаївна,

спеціаліст вищої категорії

  1.  

ШМО вчителів освітньої галузі «Мови та літератури» 

Кирилкіна Олена Юріївна,

спеціаліст вищої категорії

  1.  

ШМО вчителів предметів науково-природничого циклу 

Ципіна Ганна Валентинівна,

вища категорія, звання «Старший вчитель»

  1.  

ШМО «Гармонія» 

Мотильова Ірина Володимирівна,

 спеціаліст І категорії

1 вересня 1971 року в новому районі міста Сєвєродонецька було відкрито школу №4, збудовану за новітнім проєктом, згідно з яким уперше в місті учні молодших класів навчалися в окремому корпусі, з’єднаному переходом з основною школою. Незважаючи на те, що школа мала статус 8-річної, її поріг переступили 1342 учні. У 1973 році в школі навчалося 2713 учнів, а педагогічний колектив нараховував 178 учителів.

Мова навчання – українська. За проєктом 42 кабінети, розраховані спочатку на 1400 учнів, за останніми нормативами - на 900 учнів. З 24.02.2022 р. освітній процес у закладі організовано в дистанційному режимі на платформі “Human”. Станом на 01.04.2023 року в школі навчається 429 учнів.

Школа працює в онлайн-режимі з 8.00 до 17.00.

ФОТО КОЛЕКТИВУ

Людяність і щирість, розуміння і толерантність є основними принципами в роботі педагогів. Колектив однодумців постійно впроваджує в практику передові технології і радісно відчиняє двері новим учням/ученицям.

Кількісний склад працівників: у школі працює 70 працівників. Педагогічних працівників – 40, сумісників - 3, обслуговуючий персонал – 27 осіб.

36 учителів мають вищу професійну педагогічну освіту, 2 педагога- мають освіту “бакалавр”, 2 педагога – мають освіту «молодший спеціаліст».

Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 6 працівників: (Зварич Т.І., Косолапова Т.М., Лєбєдєва Т.А., Мартенсен О.О., Сіротіна Н.І., Тінькова Л.М.);

звання «Старший вчитель» - 7 чоловік (Лаптєва А.С., Гриньова Л.А., Лебєдєва І.В.,  Соколова Н.О., Калєнська Л.В., Меркуленко І.В., Ципіна Г.В.).

 Якісний склад

за кваліфікаційним рівнем:

Якісний склад

за стажем роботи:

вища категорія

21

до 3 років

0

І категорія

6

3-10 років

11

ІІ категорія

3

10-20 років

6

спеціаліст (11 р.)

6

більше 20 років

23

спеціаліст (10 р.)

4

 

 

Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив навчального закладу: «Підвищення рівня професіоналізму вчителя як основа якості освітньої діяльності учнів в умовах розбудови Нової української школи та воєнного стану».

Особливі методичні досягнення:

Широкий спектр методичних заходів підвищує професійну компетентність вчителів, активізує їх власну ініціативу, сприяє розвитку здорової конкуренції у колективі заради досягнення спільного успіху у справі навчання та виховання школярів. Окремі педагогі нашого освітнього закладу періодично співпрацюють з ЛОІППО та ВНЗ за окремими напрямками:

- Лаптєва А.С. – участь у проєкті «Update 2021: Розвиток системи дистанційного підвищення кваліфікації вчителів у закладах освіти Донецькoї та Луганської областей», який спрямовано на розвиток систем дистанційного професійного навчання педагогів у Донецькій та Луганській областях, за ініціативою Центру дітей та молоді Литви разом із партнерами: Громадською організацією «Університет життя LT», Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти:

https://vchytel.com.ua/blog/articles/tekhniky-vidnovlennya-hra-yak-sposib-nyattya-psykholohichnoho-napruzhennya-26.html

https://vchytel.com.ua/blog/articles/informatsiyna-be-peka-pid-chas-viyny-25.html

- вчителі вищої категорії очолюють міські методичні обєднання вчителів-предметників: Лєбєдєва І.В. - 11 років ММО вчителів основ здоров’я;       Ципіна Г.В. - 8 років ММО вчителів хімії.

 - Калініна І.М., вчитель початкових класів - участь у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року -2023”.

З 2022-2023 навчального року продовжується плідна співпраця  з БФ «БО «Восток  SOS» за проєктом “Школу вгору”.

Результати міських предметних олімпіаду 2022-2023 навчальному році:

  • Кількість переможців у Всеукраїнських учнівських олімпіадах:

учасники -16 учнів, з них переможців міського рівня - 9 учнів.

  • Кількість переможців в МАН

міський рівень - 1 учениця

обласний рівень -1 учениця

  • Інші конкурси:
  • ІІІ Всеукраїнський Відкритий марафон знавців української мови - 1 учениця, ІІ місце
  • Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика:

міський рівень – 1 учениця.

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім.. Т. Шевченка

міський рівень – 1 учениця.

Більшість учнів/учениць школи показали добрі результати, увійшли у першу десятку.

Найактивнішим учасником ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  2022-2023 н.р. став учень 7-Б класу Кушнарьов Іван (фізика-І м., українська мова, хімія, математика - ІІ місце).

Учениця 9-А класу Губанова Аліна - участь у міському та обласному етапах Конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН та посіла в міському та обласному етапах - І місце; триває підготовка до участі на Всеукраїнському рівні.

Учениця 9-А класу Волохова Вероніка - участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження “Енергія і середовище” - ІІ місце.

  • Значну увагу адміністрація школи та педагогічний колектив закладу освіти приділяє національно-патріотичному вихованню учнів і розвитку творчих здібностей школярів. Учні школи приймають активну участь у різноманітних заходах; шкільних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції Модель ООН-2022.

Участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій, військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) - молодша вікова група “Новаки” - рій “Хоробрі серця”.

Пріоритетні напрямки діяльності школи:

  • створення системи громадсько-державного управління освітою та розвиток демократичного середовища;
  • підвищення якості освітнього процесу в умовах реформування освіти;
  • створення сприятливих умов для професійного зростання педагогічних працівників закладу.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано