Ліцей «ЮВЕНЕС»

Повна  назва

Ліцей «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецька Луганської області

Юридична  адреса закладу

93400, Луганська обл., Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, буд. 34

Контактні  телефони

+380956228194 (директор)

Електронна  адреса

lyceum.uvenes@gmail.com

Адреса сайту

uvenes.lg.ua

Інформація  про директора та заступників закладу освіти

Директор – Гладка Марина Іванівна

Заступник директора з НВР – Агафонова Ольга Вячеславівна

Заступник директора з НВР – Смоколіна Лариса Станіславівна

Заступник директора з НР – Мішурова Алла Олександрівна

Волошина Марія Валеріївна

Історія закладу освіти

Заклад засновано у 1975 році. Рішенням міської Ради від 31 липня 2001 р. №1624  надано статус спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземних мов.

Розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 07.12.2021р. № 2527 Спеціалізовану середню школу №17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Сєвєродонецька Луганської області перейменовано в Ліцей «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецька Луганської області.

Мова навчання - українська.

Структура закладу освіти

І ступінь - початкова школа

ІІ ступінь – базова середня школа (5-9 класи)

ІІІ ступінь – старша школа (10-11 класи). Профілі навчання: філологічний (іноземні мови), суспільно-гуманітарний (профільний предмет - історія)

Пріоритетні  напрямки роботи

Школа з вивченням однієї іноземної мови з 1-го класу та другої — з 5 – го класу.  В навчальному закладі на сьогодні викладаються англійська, французька та німецька мови.

Участь у проєктах Британської ради « Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді», «Активні громадяни».

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів», 2019р.

З 2020 року участь у проєкті «Безпечна та дружня до дитини школа»

Досягнення

Заклад є дипломантом:

VI Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2015»

VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016», номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»

VIIІ Міжнародна виставка «Інноватика в освіті України», 2016

Фото закладу: