СЗШ №17

Адреса сайту школи:  http://school17.com.ua

СПЕЦІАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА № 17 І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ м. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повна  назва

Спеціалізована середня школа № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Сєвєродонецька Луганської області

Юридична  адреса закладу

вул. Курчатова, 34

м. Сєвєродонецьк Луганської області

Контактні  телефони

(06452)28489; 28490; 28491

Електронна  адреса

sevschool17@ukr.net

Інформація  про директора та заступників закладу освіти

Директор – Гладка Марина Іванівна

Заступник директора з НВР – Агафонова Ольга Вячеславівна

Заступник директора з НВР – Тремполець Яна Миколаївна

Заступник директора з НМР – Мішурова Алла Олександрівна

Заступник директора з ВР – Смоколіна Лариса Станіславівна

Заступник директора з ГЧ – Щєглякова Тетяна Семенівна

Педагог соціальний,

практичний психолог

Бєлічкіна Ольга Олексіївна

Історія закладу освіти

Заклад засновано у 1975 році. Рішенням міської Ради від 31 липня 2001 р. №1624  надано статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Мова навчання - українська.

Структура закладу освіти

І ступінь - початкова школа

ІІ ступінь – базова середня школа (5-9 класи)

ІІІ ступінь – старша школа (10-11 класи)

Пріоритетні  напрямки роботи

Школа з поглибленим вивченням однієї іноземної мови з 1-го класу та другої — з 5 – го класу.  В навчальному закладі на сьогодні викладаються англійська, французька та німецька мови.

Участь у проєктах Британської ради « Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді», «Активні громадяни».На базі ССШ №17  відкрито Ресурсний центр Британської Ради (Learning Hub), який є  простором для взаємодії громади.  Тут проходять заходи з підвищення кваліфікації вчителів - тренінги для вчителів англійської мови та інших предметів, на теми розвитку професійної майстерності вчителів, ключових умінь 21-го століття, навичок ведення дискусій, перемовин, дебатів, гендеру та інших. В рамках роботи Центру вчителі англійської мови школи проводять заняття для дітей та дорослих в English Club за графіком. Кожен клуб має свій власний напрямок роботи. Учасники мають можливість ознайомитись з сучасною англомовною літературою, готуватись до ЗНО, олімпіад та конкурсів,  розвивати акторські здібності, грати в ігри, спілкуватись англійською мовою в дискусійному клубі.

Участь у проєкті «Безпечна та дружня до дитини школа».

Досягнення

ССШ № 17 є дипломантом:

VI Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2015»

VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016», номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»

VIIІ Міжнародна виставка «Інноватика в освіті України» 2016

Відповідно до рейтингу освітніх закладів Луганської області за результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за 2015-2019 рр.  ССШ № 17 посідає V місце.

У рейтингу шкіл Луганської області  (177 закладів) за підсумками ЗНО 2020 року школа входить до першої п’ятірки.

У рейтингу шкіл м. Сєвєродонецька за підсумками ЗНО 2020 року школа посідає ІІІ місце.

Фото закладу:

Педагогічний колектив: