Гімназія №16

Адреса веб-сайту закладу: sevschool16.jimdofree.com

ГІМНАЗІЯ №16 МІСТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: вул. Гагаріна, буд. 97, м.Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93400

Телефон директора:  0950343468 (Ночовка Людмила Василівна)

Телефон заступника директора:  0952473459 (Черних Олена Олексіївна)

Електронна адреса:  sosh16.sever@gmail.com

Адреса вебсайту закладу: sevschool16.jimdofree.com

Адміністрація школи:

Ночовка Людмила Василівнадиректор школи, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист», відмінник освіти, нагороджена орденом Трудової слави ІІІ ступеня.

Черних Олена Олексіївназаступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

Янко Анжеліка Вікторівна заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

Танцюра Ярослава Сергіївна – практичний психолог, педагог соціальний,  спеціаліст ІІ категорії.

Пономаренко Валентина Вікторівна - педагог-організатор, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».