Гімназія № 12

Середня ланка (5-9 класи) – 9 класів

Пріоритетні напрямки роботи

•    оновлення змісту освіти;
•    використання традиційних та інноваційних  педагогічних  та психологічних систем і технологій;
•    посилення особисто зорієнтованої направленості освіти;
•    організація успішного навчання без перенавантаження;
•    створення здоров'язберігаючого освітнього середовища;
•    організація партнерських відносин з батьками учнів школи, позашкільними закладами, суспільними організаціями;
•    економія бюджетних коштів, пошук та залучення позабюджетних джерел фінансування для розвитку школи.

Досягенння закладу:

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 – це заклад, який постійно і плідно працює над реалізацією завдань підвищення шкільної освіти, створення комфортних умов для навчання і виховання здобувачів освіти, забезпечення оптимальних умов розвитку їх інтелектуальних здібностей, формування в процесі навчання особистості, здатної до саморозвитку, самоосвіти і самовдосконалення.
      «Формування гармонійно розвинутої та самостійної особистості учня шляхом реалізації виховного потенціалу навчальних занять та позаурочних заходів», «Забезпечення якісної освіти через вдосконалення професійної компетентності вчителя» - над цими методичними проблемами працювали педагоги протягом останніх 10 років. У поточному навчальному році заклад почав працювати над провідною ідеєю «Створення інноваційного освітнього простору НУШ».
      У січні 2017 року між закладом та відділом моніторингу та оцінювання якості загальної середньої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України був укладений договір про спільну реалізацію програм і проєктів, спрямованих на впровадження інноваційних технологій навчання та модернізацію системи оцінювання навчальних досягнень учнів.
      У 2017 році педагоги школи взяли участь у Всеукраїнському освітньому проекті «Інтегральне лідерство в освіті», презентувавши заклад у Києві під час заходів, які проводив Міжнародний інститут інтегрального розвитку.
      Робота шкільного колективу щодо створення сучасної якісної системи національної освіти була відзначена Дипломом УIIІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила у Києві.
      Реалізуючи завдання щодо забезпечення всіх необхідних умов для навчання, успішної соціалізації і гармонійного розвитку дітей і підлітків з наголосом на питаннях захисту життя і здоров’я, у  2019 році заклад став учасником Всеукраїнського проєкту «Безпечна і дружня до дитини школа», який проводився представництвом дитячого фонду ЮНІСЕФ та ГО «Дитячий фонд «Здоров’я  через освіту».
      1 лютого 2020 року у школі була проведена регіональна (не)конференції для шкільних педагогів магістральний міні-EdCamp Sievierodonetsk «Освітній простір для щасливої дитини». До участі в заході, крім всіх педпрацівників школи, залучилися  більше 100 вчителів міста і 10 областей України, викладачі різних дисциплін, стаж педагогічної роботи яких був від 1 до 51 року.

У 2021-2022 н.р. група вчителів та учнів реалізували проєкт «Схід-Захід -разом. Діалоги дружби», відвідавши м. Стрий.  В тому ж році, вчитель української мови та літератури Гончарова Ю.В. разом з ученицею Стасюлевич Софією взяли участь у проєкті «Науково дослідницький збір-похід «Єдність в різноманітності. Лемки», який проходив у м. Перечин Закарпатської області. Також вчитель історії  Ганна Володимирівна Стасюлевич та вчитель української мови Гончарова Юлія Василівна стали переможцями у номінації «Іноваційний прорив» у v щорічному Всеукраїнському  конкурсі «Педагог-новатор».

У 2022-2023 році педагоги школи прийняли участь у проєкті «SAFE SPACE- Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів», який проводила Державна служба якості освіти України  разом з Міністерством освіти та науки України.

Школа активно залучає  учнів до участі у різноманітних змаганнях різних рівнів. Щорічно її учні стають призерами різних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, МАН,  інших інтелектуальних конкурсів.

Виклики воєнного часу не завадили у 2022-2023 н.р. вчителям та учням  традиційно взяти участь у  І, ІІ  та ІІІ етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад,   Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та вибороти  призові місця.

3а період з 2006 по 2022 рік 42 випускників по завершенню навчання отримали Золоті та Срібні медалі, 14 – Похвальні грамоти за успіхи у вивченні окремих дисциплін