людям з порушенням зору

Результати олімпіад

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Протягом січня-лютого 2022 року учні закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади – переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів брали участь у ІІІ (обласному) етапі цих олімпіад.

15:05 18.02.2022

Вітаємо переможців Міжнародних мовно-літературних конкурсів!

За підсумками ІІІ (обласного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2021-2022 навчальному році маємо такі результати:

14:15 24.12.2021