Сєверодонецькі учениці отримали максимальні бали на НМТ

Дата: 30.07.2022 22:38

Випускники Сєвєродонецької загальноосвітньої школи №14 вкотре підтверджують, що Луганщина – край талановитих, творчих, цілеспрямованих людей!

Попри важкі "ковідні" роки, воєнне лихоліття, учениці 11-х класів змогли зосередитися на поставленій меті й досягли неперевершених результатів!

Заповітні 200 балів з української мови отримала Андрухова Єлизавета, учениця 11-б класу, золота медалістка, переможниця обласних олімпіад, конкурсів , яка в цьому році посіла І місце на фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Результатом у 200 балів з історії України пишається учениця 11-а класу Васильєва Валерія.