Вітаємо наших переможців!

Дата: 20.07.2022 12:53

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.07.2022 № 631 «Про нагородження переможців ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» маємо двох переможців – учениць закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади:

• Єлизавета Андрухова, учениця 11 класу Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області, - Дипломант І ступеня;
  • Катерина Левченко, учениця 10 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області, - Дипломант ІІІ ступеня.

Ми щиро вітаємо дівчат та їх педагогів із цією значною перемогою та бажаємо подальших досягнень, творчих звершень і наукових успіхів.