Переможець МАН

Дата: 08.06.2022 08:54

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 31.05.2022 № 57 та на підставі протоколів журі одним з переможців ХХVIII обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді у 2021-2022 навчальному році став учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Сєвєродонецька Луганської області Пшеничний Олег, який посів ІІ місце в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» наукового відділення екології та аграрних наук.  Науковий керівник Олега – Тінькова Лідія Михайлівна, учитель фізики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Сєвєродонецька Луганської області.

Щиро вітаємо Олега та Лідію Михайлівну, які у такий непростий для нас всіх час змогли підготувати та достойно захистити свою наукову роботу. Бажаємо Олегові подальших успіхів, наукового розвитку та нових звершень.