Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Дата: 28.07.2021 16:41

3 метою кyльтypнo-ocвiтньoгo розвитку, формування у дітей i підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння ïx самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр зпідвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

З Положенням конкурсу можна ознайомитись за посиланням.